Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Unde ne spalam masinutzele si eventual motorul
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Suzuki > Ignis
danker62
-Am deschis un topic nou pentru o problema importanta zic eu, unde ne spalam masinutzele, eu in general am o parere foarte proasta despre majoritatea spalatoriilor din romania, ele se prezinta ca o afacere facuta ca o improvizatie, cu niste angajati multi dintre ei niste semi oameni ai strazii chinuiti, care in general nu au notiuni despre curatenie, folosesc aceeasi laveta mizerabila pentru toate masinile ( interior sau exterior) muncitori la negru evident, nepoliticosi...etc, in general un cuib de evziune fiscala. Sigur exista si locuri mai civilizate ex.: benzinarii, etc., dar nici acolo calitatea nu este prea grozava.
- Ce as dorii eu sa discutam aici unde va spalati masinutele, daca va spalati si motorul la spalatoria auto, daca este periculos sa speli motorul, ce ciubuc lasati, sau diverse recomandari.... confused.gif
cobra21
Io personal imi spal masina aici (garajul meu)
Click to view attachment
Nu mai duc masina la spalatorie niciodata, din cauza lor lacul ii usor zgariat si au stricat luciul masinii verymad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.