Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Noua gama DS
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
marius68582
Pentru ca sunt in criza (cuvant la moda) de timp si pentru ca e mai usor sa dai un traditional c&p...

Citroen relanseaza numele DS pe trei modele diferite

DS3 - prima interpretare

saitul oficial
mike.omega
Chestia asta maronie arata ca naiba smile.gif
Chestia asta in schimb imi place foarte mult! biggrin.gif
James Kilowatt
Mie aia galbena mi se pare ca arata ca o jucarie chinezeasca unsure.gif
20krpm
QUOTE (James Kilowatt @ Feb 7 2009, 03:57 PM) *
Mie aia galbena mi se pare ca arata ca o jucarie chinezeasca unsure.gif

m. zici ca-i lamborghini. numa aia mai fac dizain d-asta, trag o linie orizontala si dup-aia deseneaza o masina dedesubt.
ncristi
QUOTE (20krpm @ Feb 7 2009, 08:42 PM) *
QUOTE (James Kilowatt @ Feb 7 2009, 03:57 PM) *
Mie aia galbena mi se pare ca arata ca o jucarie chinezeasca unsure.gif

m. zici ca-i lamborghini. numa aia mai fac dizain d-asta, trag o linie orizontala si dup-aia deseneaza o masina dedesubt.


Cea mai buna descriere a designului unei masini sport laugh.gif
Rebel
Mie imi place mai ales "chestia" aia mica si maro. Este foarte faina mai ales linia care pleaca din fata si urca pe stalpul B al masinii. Stopuri frumoase si originale... si daca ar pastra si led-urile albe din bara din fata... yummy

Super faina si originala!

Citroen a fost intotdeauna o firma plina de inspiratie, rafinament si originalitate. Imi scot palaria in fata lor.
C Z R
Am vazut-o doar pe cea galbena si pot spune decat WOW, pot spune ca sunt cel putin egali cu alfa romeo sau chiar peste la design si originalitate(asa cum deja s-a spus mai spus). Vreau si eu una ca sa -si rupa toti gatul cand il intorc spre supermasina mea smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.