Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nu e doar o simpla Lada 1500 ... e ceva mai mult !
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
b3nny
Click to view attachment Click to view attachment Click to view attachment Click to view attachment Click to view attachment Click to view attachment masina a suferit o multime de modificari ... in afara de motor care e cel original dar este reconditionat cap coada ... kit`ul de pe masina este unul in gen BMW dar cu modificari majore ... pe masina am pus jante Borbet cu bordura lata + flanse fata(7cm) spate(17 cm) facute la comanda ... masina are doar 2 locuri , in rest totul e ocupat de muzica ... portbagajul la fel , muzica ... tapiteria masinii am schimbat`o cu o blanita roz care sa se potriveasca cu culoarea masinii ! In masina am pus 4 difuzoare Pioneer Champion Series (Watts MAX. Music Power: 3000 Watts ... Watts Nominal Power Handling: 1000 Watts) deci undeva pe la 4000 Watt + 2 statii Kicker ZX1500.1 ... :+ un condensator de 3 Farad ... Mai multe info la mine
22nst
Interesant tuning. Recunosc, nu am mai vazut asa interior cu asa multa blanita roz biggrin.gif

Problema este cum faci curat la interior si cum deschizi portierele, nu vad nici o clanta pe acolo.
b3nny
pe spate usile le deschid din interior ... umpic de chin , ca am lada de bass facuta de mine ... si e cam la 3 cm de fata de usa biggrin.gif dar merge smile.gif ... si de curatat ... se curata foarte usor ! dar am si grija sa nu o murdaresc tare ... wink.gif) .... cu aspirator`u .. lejer biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.