Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Roata de rezerva pe haion
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Suzuki > Ignis
oootavi
As dori sa-mi instalez o instalatie de gaz in locul roti de rezerva iar roata de rezerva in exterior pe haion, ceva in genul SUV-urilor, poate cineva sa ma ajute cu o informatie? astept vesti de la voi pana atunci va urez viata usoara!!!!! confused.gif

cobra20
Pai confused.gif daca masina e un Ignis nu stiu cum se poate rezolva, haionul nu o sa-l suporte numai daca faci un fel de suport pe care il montezi pe lateral, mai las s pe altii sa-si spuna parerea, ca poate ca gresesc
mike.omega
Presupunem ca gasesti suportul de roata(vezi pe la Jimny smile.gif ) in viitor balamalele usii vor ceda(greutatea rotii e destul de mare) si usa va scartai sau se va freca la deschidere...
xplicit
QUOTE (oootavi @ Jan 18 2009, 01:30 PM) *
As dori sa-mi instalez o instalatie de gaz in locul roti de rezerva iar roata de rezerva in exterior pe haion, ceva in genul SUV-urilor, poate cineva sa ma ajute cu o informatie? astept vesti de la voi pana atunci va urez viata usoara!!!!! confused.gif


asa ceva nu am mai auzit pana acuma....dar oricum poti incerca sa pui roata deasupra masinii, intr-un fel de cosciug d-ala mai mare in care sa incapa roata.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.