Help - Search - Members - Calendar
Full Version: probleme inchidere cordoba
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > SEAT
daddy0307
salut, am o cordoba 2004 si azi cand ma intorceam din real, deci in mers a inceput sa faca probleme inchiderea centralizata, mai exact au inceput usile sa se deschida ca si cum ai apasa pe buton deschidere de pe cheie sau de pe usa. dupa ce am ajuns acasa si am incercat de mai multe ori sa deschid masina, dupa ce o inchideam observam ca face la fel, ba chiar imi si deschide ea singura toate geamurile de fiecare data. mentionez ca merge sa o inchid si merge si sa o deschid doar daca apas pe buton o data(la cordoba daca apesi pe buton de deschidere o data se deschide decat usa stanga, daca apesi de 2 ori se deschid toate). deci daca apas pe buton de deschidere o data se deschide dar daca trag de usa atunci incepe sa faca pe nebuna. daca apas pe buton de 2 ori sa deschid toata masina face direct, fara sa mai deschid propriu-zis si usa.
daddy0307
revin cu noutati, 2 zile nu a mai facut nimic, s-a inchis si deschis cum trebuie, dar azi dimineata am gasit-o in parcare deschisa cu geamurile toate coborate.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.