Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sunt tatic !
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Probleme Sociale
Pages: 1, 2
Laur007
de trei zile sunt tatic de fetita !
sper sa fie o soferita buna, sa-mi calce pe urme !

inca nu am decis o varianta la 10. 000 euro ( vezi topic ) http://masini.ro/forum/content/Masini-ro/2...o-taxe-incluse/, dar astept oferte de criza !
HalbaSus
Felicitari si sa-ti traiasca !
Luna asta urmeaza si la mine marele eveniment, urmand sa intru si eu in clubul tatilor de fete (apropo, acum cativa ani a fost inregistrata la tribunal asociatia alcoolicilor anonimi, tati de fete). Pana la masina ai luat carucior ? smile.gif

air_wolf
sa-ti traiasa si sa-ti cresti nepotii!!! thumbsup.gif
20krpm
felicitari la amindoi, si sa taticizam impreuna! beer.gif
Hoinar
Felicitari la amandoi pentru bebelus drunk.gif .
Uite aici se discuta colegii nostri despre copiii lor: http://masini.ro/forum/content-page/14689/...copii/page/920/ . Sunt sigur ca vei gasi destul de citit acolo smile.gif.

ps: Halba, un baiat nu urmeaza? Sa aiba cine ne vorbi peste vreo 30 de ani despre nocivitatea SUV-urilor smile.gif tongue.gif.
HalbaSus
QUOTE (Hoinar @ Jan 13 2009, 06:09 PM) *
ps: Halba, un baiat nu urmeaza? Sa aiba cine ne vorbi peste vreo 30 de ani despre nocivitatea SUV-urilor smile.gif tongue.gif.

Nu-i nevoie... peste 30 de ani nu vor mai exista SUV-uri tongue.gif
20krpm
asa am un feeling ca meleu lu mama lu Halba o sa-si gaseasca incet incet cite-o scuza firava, p-orma alta, p-orma vine vara si nu mai murdareste pantaloni, samd. depinde in definitiv de cit de mare o sa fie caruciorul lu aia mica smile.gif
HalbaSus
QUOTE (20krpm @ Jan 13 2009, 08:22 PM) *
asa am un feeling ca meleu lu mama lu Halba o sa-si gaseasca incet incet cite-o scuza firava, p-orma alta, p-orma vine vara si nu mai murdareste pantaloni, samd. depinde in definitiv de cit de mare o sa fie caruciorul lu aia mica smile.gif


Caruciorul lu' aia mica e mic mic mic... usor ca o pana (cel mai usor pe care l-am gasit, vre-o 9 kile), incape si in portbagajul unui polo. Oricum o schimbare de masina e in plan, dar momentan tre sa-mi revin din criza (sau schimbarea se va materializa intr-o trecere catre dacia 1310 combi).
klm
Sa va traiasca multi ani, fericitilor!
AMP
Ohoooooo....se ingroasa randurile clubului "Despre copii...". biggrin.gif Ce ma bucur...Felicitari ambilor tatici,sa va traiasca sanatoase fetele si abia astept sa parlim pe tema copilutelor voastre! thumbsup.gif
mike.omega
Felicitari! Sa va traiasca! thumbsup.gif
krondet
Bravoo thumbsup.gif
Asha-ti trebuie whistling.gif

apropo...facem o statistica, sa vedem care-si mai multi - baietii sau fetele? sweat.gif
Alex-F1
Felicitari stimabile!!!! Sa va traiasca sanatoasa si sa va bucurati la maxim de ea!!!! drunk.gif band.gif yes.gif

Hai krondet, da tu tonul cu statistica aia dincolo pe topicul copiilor..... whistling.gif
mike.omega
N-am copii dar votez teehee.gif
klm
Da, mike, e tare de tot pollul laugh.gif ; peste 2 saptamani o sa ma incadrez perfect acolo sweat.gif .
22nst
n-am copii dar votez =))
cam putini tatici pe forum
A K U
Sa va traiasca, Laur, si sa fie cuminte, sanatoasa si devreme-acasa biggrin.gif Votat si eu, tot tata de fetita banana.gif
krondet
QUOTE (Alex-F1 @ Jan 14 2009, 11:09 PM) *
Felicitari stimabile!!!! Sa va traiasca sanatoasa si sa va bucurati la maxim de ea!!!! drunk.gif band.gif yes.gif

Hai krondet, da tu tonul cu statistica aia dincolo pe topicul copiilor..... whistling.gif


pana ajunsei eu cu votul, fusara altii mai rapizi. Si se pare ca, la fel ca la nivel national, damele sunt mai multe thumbsup.gif

QUOTE (klm @ Jan 15 2009, 08:00 AM) *
Da, mike, e tare de tot pollul laugh.gif ; peste 2 saptamani o sa ma incadrez perfect acolo sweat.gif .


Ahaaaaa, las'ca o sa-mi faci flashuri in trafic, sa-ti dau indicatii de unde-s cei mai ieftini pampersi, care lapte praf e mai pudra si unde-i cel mai calmant ceai de colici whistling.gif
klm
CITAT(krondet @ Jan 15 2009, 01:39 PM) *
Ahaaaaa, las'ca o sa-mi faci flashuri in trafic, sa-ti dau indicatii de unde-s cei mai ieftini pampersi, care lapte praf e mai pudra si unde-i cel mai calmant ceai de colici whistling.gif

Nu cred, e vorba de 2 povesti in decurs de mai putin de 1 an care m-ar fi incadrat intr-una din primele categorii insa prima nu ar fi avut o continuare fericita pentru mine iar a 2-a n-ar avea o continuare fericita nici pentru mine nici pentru ea nici pentru barbat'su.
Atat despre asta, ne intoarcem la masini si la taticii/mamicile fericiti/e.
Legionaru'
Laur, sa va traiasca mititica!
Si eu tot tata de fetita sunt! thumbsup.gif
Rebel
Laur, sa-ti traiasca! Sa fiti sanatosi si fericiti!

V-am votat si fetele si baietii ! yes.gif

OaneA4
Sa va traiasca copilasii si sa fie sanatosi!
Si eu sunt tatic de baiat!
HalbaSus
De ieri de la ora 23:46 sunt in mod oficial tatic de fetita. Pe aceasta cale dau de baut (virtual of course) la tot forumul...
Legionaru'
Sa va traiasca!
Sa fie sanatoasa si sa aiba noroc in viata!
V_I_C_T_O_R
Felicitari! Sa va bucurati de ea, ea de voi si sa fie sanatoasa thumbsup.gif . Si noi asteptam un gombotzelsau o gombotzica, dar numai in august.
NGZ
Sa va traiasca ! Sa fiti sanatosi si fericiti !
Si pentru ca ai dat de baut, hai sa ciocnim in cinstea evenimentului !
Oana
felicitari...
drabisan
Oare cum se numeste o Halba mica?

Sa fiti sanatosi, norocosi si fara colici!

Cipp
CITAT(drabisan @ Jan 24 2009, 03:55 PM) *
Oare cum se numeste o Halba mica?

Eu stiam ca mai mic decat halba e "țapul"! Oricum ar fi, sa-ti traiasca bebelusa si sa fie sanatoasa!

PS. Cat despre beutura, eu nu beau ca-s cu ficapu'...
T u d o r
Felicitari pretine! Sa va traiasca si sa va bucurati impreuna de viata!!! yes.gif
James Kilowatt
FELICITARI!!!!!


.....daca aude nevasta-mea iar iau bataie....
mike.omega
Felicitari, sa va traiasca! thumbsup.gif
Alex-F1
Felicitari stimabile, asta da motiv sa ridicam halba sus!!! drunk.gif Sa va traiasca sanatoasa si sa va bucurati de ea!!! beer.gif
Rebel
Felicitari !

Halba, iti promit solemn, astazi beau ceva in cinstea fetitei tale! Sa va traiasca si sa fiti sanatosi!
Hoinar
Halba, felicitari! Iti doresc sa ai de acum incolo un ocean de rabdare si doua de dragoste smile.gif.
Eu deja am baut pe azi...pot sa pun o bere pentru fetita ta? smile.gif.
20krpm
bem, bem, cum sa nu. sa-ti creasca mare si sa fie vesela si sanatoasa! smile.gif
Seri
Felicitari, sa-ti traiasca!
klm
Felicitari tatic de fetita smile.gif!
O fi ceva de la browser insa eu asa vad mesajul tau:
CITAT(HalbaSus @ Jan 24 2009, 12:55 PM) *
Pe aceasta cale dau de baut (virtual of course) la tot forumul...

drunk.gif , sa vedem cum te descurci laugh.gif !
A K U
Felicitari si de la mine, Halba! Nu-i asa ca esti tare mandru? Sa fie sanatoasa si sa va bucure toata viata!
Laur007
sa-ti traiasca si tie "Halba sus" si sa va bucurati de ea.
sa nu te ingrijorezi daca dupa cateva zile face icter, e ceva normal si ar fi mai bine sa fie inca in spital, ca sa fie sub supraveghere
multa sanatate si halba cat mai sus !
krondet
Brava la tine. Maxime felicitari si urari de bine.
dupa cum vezi, clubul parintilor fericiti este gata, oricand, de un sfat prietenesc. thumbsup.gif
FAR EASTERN
Sa va traiasca. Am zis sa votez si eu cat mai am timp... ca peste fix o saptamana don'shoara face... hm, 18 ani. smile.gif

James Kilowatt
Din decembrie o sa ma inscriu si eu in clubul asta! thumbsup.gif
20krpm
QUOTE (James Kilowatt @ Apr 28 2009, 01:29 PM) *
Din decembrie o sa ma inscriu si eu in clubul asta! thumbsup.gif

hi-5 wink.gif
Cipp
S-a comis! Una bucata fata, 3.540kg la nastere (eu prognosticasem 3.450 tongue.gif) si 50cm! Deci, sa-mi traiasca! Si voua la fel!
20krpm
deci sa-ti traiasca, si sa creasca mare asa cum a inceput, si anume mai rapid decit pronosticurile tale smile.gif
FAR EASTERN
Cipp, sa-ti traiasca!!!!!!!!
Cipp
Danke șoșon! drunk.gif
AMP
Cipp,felicitari! smile.gif Sa traiasca sanatoasa! thumbsup.gif

JK...zici ca in decembrie intri in club...???? smile.gif yes.gif
HalbaSus
Felicitari Cipp si JK ! Sa va traiasca, beau in cinstea voastra si a copiilor vostri beer.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.