Help - Search - Members - Calendar
Full Version: New Passat 2005
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
Laur30190
Inca o poza
Iulian HondaFan
pe asta am pus ochii, vreau un wagon/variant 4motion. alternativa cea mai apropriata este Subaru Outback. depinde ce motoare diesel pune VW pe el in USA.
stefan_ieu
S-au inspirat putin de la BMW pentru forma farurilor (asa mi se pare mie). Arata excelent.
Doru25169
Masina arata excelent. Intr-adevar, forma farurilor aduce putin cu noua serie 5 a constructorului bavarez, dar atat timp cat e in pas cu gusturile din ce in ce mai rafinate ale clientelei - bravo lor.
Daca nu ma inseala privirea, grila fata este impozanta si datorita imensului calandru cromat. Dupa cum se vede, deja finisarile cromate sunt la mare moda. Prima masina care mi-a luat ochii in primul rand datorita prezentei elementelor cromate in partea frontala a fost Laguna II. Se pare ca prezenta acestor elemente "da bine" la imagine. Dupa cum stim chiar Logan, in varianta de top va avea grila cromata.
O alta observatie ar fi tendinta marilor constructori de a taia bara fata cu masca radiatorului si eventual cu o sigla imensa. Nu pot sa nu observ acest lucru deoarece sunt fan Alfa Romeo si aceasta moda a fost deschisa de modelele 156 si 147 lansate in ultimii ani si de curand 166. Aceasta tendinta este clara la Audi prin noua serie 6, precum si la conceptul Audi RSQ Sports Coupe.
Laurentiu_007
Total diferit noul Passat fata de ceea ce am vazut pana acum.Am vazut mai multe fotografii si din punctul meu de vedere are un design f. reusit.Imi place
f1anatic
Si arhitectura mastii din fatza radiatorului aduce putzin a AUDI (noile modele)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.