Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Foto oficiale cu noul BMW M5
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
V l a d
asa arata noul bmw m5. Nu va abtineti, puteti sa plangeti linistiti, va intelegem...
V l a d
...
V l a d
...
V l a d
...
Viorel5
Nu sunt un fan al marcii (simpatizez firma rivala Mercedes-Benz) dar arata traznet M5-ul!
O fisa tehnica ca sa ne minunam si sa ne jelim in acelasi timp as vrea sa ne arati daca o ai!
Multumesc anticipat in numele tuturor fanilor masinilor supersportive :!:
Rai
Cine vrea detalii trebuie sa citeasca BMW de la A la Z.Sigur la rubrica BMW eu nu dau linkuri ca unii sa se mai obisnuiasca sa se uite si pe altundeva.
Prezentarea a fost facut cu un studiu la Geneva 2004 studiul fiind identic cu masina prezentata acum oficial.
Dar nu numai ca arata bine are si multe rafinese technice. laugh.gif
James Kilowatt
Mie mi-a placut M3, din seriile vechi... mai pure si mai dure:) Plus ca aerodinamica era mai studiata dupa mine.... putea frana cu peste 1G in medie, performanta de care putine masini sunt capabile laugh.gif
Insa asta arata bestial laugh.gif Probabil ca trebuie sa-mi gasesc un job la BMW ca sa pot sa mi-o permit... smile.gif
Iulian HondaFan
si eu as prefera fosta generatie M5, dar nu sunt gata sa bag atatia bani in asa ceva la ora asta.

noua serie5 e putin cam prea electronizata, review-urile de pe aici nu sunt atat de laudative pe cat ar fi fost de asteptat.

s-a jucat cineva cu noul sistem idrive, multi il critca ca fiind prea complex si cumbersome?

BMW rulez, da' nu cred ca a nimerit-o optim cu noua generatie 5.
Laurentiu_007
________________________________________________________________________________
_________________________________________ :enforcer:
mike.omega
QUOTE(V l a d)
asa arata noul bmw m5. Nu va abtineti, puteti sa plangeti linistiti, va intelegem...


:banghead: :smt075 :smt022 :smt091 :enforcer: :toothy7:

Eu ce sa mai zic, la cei 507 CP pe care ii are si cutia SMG(a doua generatie) si multe altele smile.gif
rafaello5
Ce nu imi place acum la M5 este cum arata plansa de bord.Prea simpla.Parca nu are nici o dotare masina asta.In rest vb aia "bmw rules" mai ales M5. :cheers:
robert constantin31470
Nu imi place deloc, parca s-au prostit astia de la bmw de tot, din ce in ce seamana mai putin cu un bmw, da-o dracu uitati-va la un bmw m5 din 2000 sa vedeti acolo senzatie de masina cu muschi, asta parca e masina de familie gen megane2, naspa
Andrei Suzuki
Pot sa te intreb si eu ce iti da impresia ca asta ar fi o masina de familie?Poate cele doua tzevi de esapament duble,sau poate rotzile alea imense.IN sfarsit...gusturile nu se discuta,da eram si eu curios. Iar cu Megane 2 ce ai?
Happy_Maker
Ok, Ok! Ne place tuturor, e precum o fata mare si plina de muschi scoasa la maritat...toti baietii o curteaza, toti vor sa se suie in/pe ea, da' prea putini au sansa asta.....Nu de-altceva dar are look-ul asta specific de virginica rusinoasa....pe care totusi n-ai vrea sa o superi..:>

Acum serios vb, nu stiu exact cat costa, presup in jur de 80.000. Daca e asa, va intreb, merita? OARE CHIAR MERITA? La banii astia poti sa-ti iei un Maserati, sau de ce nu 2XCORVETTE....si sa nu-mi spuneti ca nu se compara!
Lucas
E o bestie. O masina pe care chiar ca mi-as cumpara-o. V10, aprox. 5000 cmc 507 CP. E chiar impresionant cum au reusit bavarezii sa scoata atata forta dintr-o cilindree atat de mica in raport cu CP. Azi am vazut un 535 d cu pachet optic M5. E bestiala. Senzational. Am ramas masca.
Mentiro
Ca fan al marcii pot sa spun ca urasc noul still bmw, adoptat odata cu schimbarea designerului principal, iar noul M5 nu face exceptie. Pentru mine ultimul M5 adevarat a fost E39 ( http://www.zeckhausen.com/images/Product_icons/M5.JPG ). Priviti-l adanc in ochi si veti intelege. blush.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.