Help - Search - Members - Calendar
Full Version: mecanic
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Daewoo
Ioana30054
Indraznesc si eu o intrebare....... sunt proaspata proprietara de Tico din 99. Fireste ca are o gramada de bube pe care ar trebui sa le tratez inainte sa "colapseze" de tot......... Inclusiv ce ziceati voi, oglinzile sparte, parbrizu ciobit, sunete ciudate in cutie, scaun din fata strimb etc etc. Asa ca mi-ar trebui un mecanic particular bun, sa ma ajute cu piese si montat si toate alea.... Ca baietii de la service-ul autorizat mi-au facut o estimare de pret pe reparatii si nu mi-a placut deloc ce am auzit acolo... de banii aia, mai cumpar unul smile.gif.
Sunt confuza rau!
Multumesc!
Laura
sfatul meu este sa te duci tot la cei autorizati, cu piesele tale, desigur, caci ai garantie la lucrare si nu faci 10 drumuri la mecanic ca sa vezi daca este gata. am si eu tico, si l-am reparat in multe locuri, si la avizati si la neavizati, dar m-am lecuit de cei din urma: dai un ban dar stii ca merita
Liviu-98
Eu am un Matiz din 2000, are 49.000 km si toata intretinerea (reviziile planificate) si doua reparatii dupa ce l-am gasit "ciobit" in parcare le-am facut numai la AUTONET in Giulesti. Lucreaza bine si sunt foarte multumit. Eu nu l-as lasa la nici un mecanic asa-zis "autorizat".
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.