Help - Search - Members - Calendar
Full Version: sfaturi pt. bmw sh
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > BMW > Seria 3
Turion
Salut , sunt nou pe-aici si as dori ceva sfaturi.Am gasit doua bmw-uri 316 din 1989,in 4 usi ,klimatronik,trapa ,motor de 1600cm.Primul bmw are salon piele,geamuri fime,genti aluminiu,esapament sport,gps,dvd,cauciucuri in stare buna ,160000 km,cotiera scaune,faruri xenon si costa 6000euro(ultimul pret).Al doilea are 78000km dar nu este asa dotat , nu are :piele,genti,dvd,gps,cotiere,xenon,esapament sport,fime...ma rog , e mai simplu , dar in stare fffff.buna,cere pe el 8500euro eu vreau sa-i ofer 7000euro,cred ca l-ar da , are nevoie de bani.Voi ce ma sfatuiti? Mersi!
klm
Sigur 1989? In cazul asta nu cred sa merite mai mult de 500-1000E; dupa preturile alea inclin sa cred ca vorbesti de anul 1998.
Turion
QUOTE (klm @ Dec 2 2008, 08:38 AM) *
Sigur 1989? In cazul asta nu cred sa merite mai mult de 500-1000E; dupa preturile alea inclin sa cred ca vorbesti de anul 1998.

Da, da , am gresit , bmw-urile sunt din 1998!
Hoinar
Eu zic sa-l iei pe ala cu km mai putini biggrin.gif.
Chiar daca ambele kilometraje au fost date inapoi... tot al doilea castiga.
Jante..gps..etc..le poti lua dupa...dar daca masina e in stare buna e un castig major.

Parerea mea.. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.