Help - Search - Members - Calendar
Full Version: stergatoare (probleme cu hotii)
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Suzuki > Swift
snoopy
Salut posesorilor de Suzuki Swift. Am un Suzuki Swift 1.3GLX de 1 an.Am 8000km parcursi cu el in care nu am avut probleme tehnice sau de alta natura, pana in aceasta dimineata cand <cineva> mi-a furat stergatoarele ninja.gif Problema mea este ca nu stiu ce dimensiuni au stergatoarele ,pentru a le inlocui cu altele.Multumesc anticipat pentru un raspuns la problema mea.
Vladutz
mda...nu stiu ce sa-ti spun....dar nu stiu cine ar fi atat de tampit sa fure niste stergatoare de suzuki mai ales ca sunt naspa smile.gif)...p.s.: imi pare rau...ca deh...sunt niste bani bagati in maisna aiurea
snoopy
QUOTE (Vladutz @ Nov 30 2008, 11:11 AM) *
mda...nu stiu ce sa-ti spun....dar nu stiu cine ar fi atat de tampit sa fure niste stergatoare de suzuki mai ales ca sunt naspa smile.gif)...p.s.: imi pare rau...ca deh...sunt niste bani bagati in maisna aiurea

nashpa sau nu...imi trebuiau stergatoare!:D BTW... Am cumparat unele de 21'' si 17''.Merg...smile.gif
Visatoru
Dimensiunile sunt de 530 mm si 450 mm, adica 21'' cu 18''.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.