Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Am 7000 euro si nu ma hotaresc ce sa imi iau
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > BMW
Dan29936
Am 7000 euro si nu ma hotaresc ce BMW sa imi iau, seria 3 sau seria 5. Ce as putea sa imi iau de ei? Ce imi recomandati! Eu mai oscilez intre BMW sau un Vectra B din 97!

Multumesc anticipat!
Rai
Eu as zice BMW dar e mai scump si nu stiu cum te descurci cu tractiunea pe spate.Daca BMW atunci seria 3 e mai ieftina dar cu atatia bani poti sa cumperi si aproape o masina noua de la concurenta. tongue.gif
Dan29936
mai zapacit!!! Pai recomanda-mi o masina buna..nu prea ma pricep la detalii tehnice, decit la condus! smile.gif a si sa nu ma rupa la consum!
Merci totusi ca ai fost singurul care ai raspuns! wink.gif
Rai
Cand vrei sa cumperi o masina te hotarasti ce marca vrei.Nu?Si dupa accea cauti si ceri pareri.
Un BMW mai nou nu consuma cine stie ce si poate sa fie si un diesel nu consuma mai mult de 7 l si benzina 10l ma refer la seria 3 la un 316-318 dar unul bun la 7000 euro nu o sa gasesti usor BMW-urile sunt masini care tin valoarea si in timp deci raman scumpe si dupa ani buni asta e bine cine are un model mai nou si vrea sa faca o investitie buna.
Eu unul iti scriu ce vrei despre BMW dar vrei cu adevarate asa o masina? :shock:
Dan29936
Merci mult..cind o sa gasesc masina (BMW) care sa imi convina o sa te mai contactez ptr detalii!

O zi buna si inca o data merci!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.