Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Salut
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
ziltyre
Am si eu o intrebare...
Vreau sa stiu daca pot deschide un topic cu Anvelope si Jante auto . In el sa pun cateva nr telefoane , un e-mail , site .
Ma ocup cu anvelope si Jante. xxx
Astept un raspuns . Multumesc .

Pana la colaborarea cu administratia, numele firmei ramane sters.
Mariustom
Nope no.gif Ai citit Regulamentul ?
Încearcă pe site sau trimite e-mail la conducerea site-ului pentru o eventuală colaborare confused.gif
mike.omega
Regulamentul este regulament.
ziltyre
Eu cu administratia incerc sa vorbesc aici smile.gif . De asta am si postat aici . Astept un raspuns
f1anatic
QUOTE (ziltyre @ Oct 7 2008, 12:56 AM) *
Eu cu administratia incerc sa vorbesc aici smile.gif . De asta am si postat aici . Astept un raspuns



Cred ca l-ai primit mai sus.

QUOTE (mike.omega @ Oct 6 2008, 01:48 PM) *
Regulamentul este regulament.

mike.omega
Imi cer scuze pentru intarziere smile.gif

Pentru a contacta adminii site-ului masini.ro te rog scrie la ciprian at masini.ro wink.gif
guerilla
mie mi-ar conveni sa fie un astfel de topic sponsorizat. asa cum sint si altele.
mike.omega
Si nu stii cu cine trebuie sa vorbesti? smile.gif
guerilla
eu de luni la pranz sint in pat behaind si fara voce. asa ca degeaba stiu cu cine sa vorbesc.
ziltyre
am trimis e-mail acum astept raspuns
guerilla
pana in momentul in care se anunta ca este acceptata reclama aceasta, te rog sa nu postezi anuntul, pentru ca ar fi discriminare fata de ceilalti. momentan ti-am pus anuntul pe invizibil si il vom activa cand vom avea un raspuns.
multumesc pentru intelegere.
yeotamara97
Sunt cel mai rău dintre toate și sângele lui stătut alerga https://guitarlessonsdesmoinesia.com
yeotamara97
Aceasta este împărăția mea veni https://financialadvisortoledo.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.