Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Martor motor
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda > Fabia 1
dayel
Salut! Sunt absolut incepator in bransa. Am o problema cu martorul motorului care nu se mai stinge! Totusi masina are vlaga, temperatura la apa nu creste, nu scoate nici un zgomot dubios .... merge absolut normal .... am mai vorbit cu cineva care are un superb si mi-a zis ca si la el s-a intamplat asta si dupa ceva vreme martorul s-a stins singur. Trebuie sa spun ca initial am alimentat numai cu premium 98 fara plumb, si in ziua cand am alimentat cu premium 95 fara plumb ....poc beculetzul! Are cineva idee? ..... pls
Cipp
Trebuie sa mergi la un service sa vada ce e cu eroarea aceea. Chiar daca s-a stins martorul, eroarea a fost memorata. In majoritatea cazurilor e de la benzina - proasta sau botezata. N-o lasa asa, poti avea surprize nebanuite cu electronica din ziua de azi
DORU
Salut. Aproape sigur este de la combustibilul slab...dar o diagnoza VAG nu poate decat sa te ajute. Ai masina in garantie?
Daca esti din Buc, ma ofer sa te ajut cu citirea erorilor stocate in BC.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.