Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Subaru Vivio - 650 cc
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Subaru
pacaliciosu
Salutare.
Tocmai m-am pricopsit cu un Subaru Vivio din 96, de 650 cc, 4 cyl. in linie, 2wd, 5+1 trepte.
Masina este senzationala,intr-o stare de exceptie, exact ceea ce-mi trebuie . Problema mare cu care ma confrunt este aceea ca nu gasesc pe net si nici in alta parte manual service , sau texte despre aceasta masinutza. Pe cine am mai intrebat,..., parca nici nu exista.
Nu de alta dar nu o sa fie in aceasta stare la infinit( pentru ca o ''hartanesc'' numai in Bucuresti la ore de varf) , si va trebui sa mesteresc la ea.
De aceea daca aveti informatii de orice fel despre ea, manual service, sau link-uri utile va rog nu ezitati .

Va multumesc anticipat.
pacaliciosu
Daca nu ar mai fi una de vanzare in Brasov asi crede ca este unicat piticania mea.....
Chiar nu stie nimeni nimic?
Hoinar
QUOTE (pacaliciosu @ Sep 25 2008, 06:23 PM) *
Daca nu ar mai fi una de vanzare in Brasov asi crede ca este unicat piticania mea.....
Chiar nu stie nimeni nimic?


Se pare ca nu e o masina chiar atat de cunoscuta....In schimb, ai avantajul primului sosit smile.gif. Poti spune despre ea, poti arata o poza...si tot ce crezi tu ca e interesant.
S-ar putea ca altii sa gaseasca interesante informatiile tale.
Succes smile.gif.
Bestia_vera_nera
Uite unul de vanzare in Brasov.http://subaru.anunturi-auto.4tuning.ro/Anunturi-Auto/Masini-Second/Subaru-Vivio-Automata-700-184055.html
pacaliciosu
QUOTE (Bestia_vera_nera @ Sep 25 2008, 11:05 PM) *
Uite unul de vanzare in Brasov.http://subaru.anunturi-auto.4tuning.ro/Anunturi-Auto/Masini-Second/Subaru-Vivio-Automata-700-184055.html



Este doar vanzator... si sa-i raspund si colegului.....o sa pun poze, si tot ce se poate ca informatii din experienta proprie.....dar pana at . speram sa gasesc oaresice documente tehnice......
acu ploua, este urat ....nu stau sa fac poze....tot ce pot sa spunn este ca se comporta exceptional....inclusiv cu 4 haidamaci '' in spate''.Un motor de 650cc care face de 2 ori cat o dacie....
laurentiu
Sunt sigur ca e o masina buna, doar e un Subaru smile.gif . Eu unul nu am raspuns nimic pana acum pentru ca e prima data cand aud de modelul asta.
pacaliciosu
QUOTE (laurentiu @ Sep 25 2008, 11:08 PM) *
Sunt sigur ca e o masina buna, doar e un Subaru smile.gif . Eu unul nu am raspuns nimic pana acum pentru ca e prima data cand aud de modelul asta.


Crede-ma ca este foarte fun...toata lumea intoarce capul si zambeste cand o vede pe strada plina de gingasi de 130kg( cand se urca unu zici ca sa umplut masina....dar cand este cu 4...)....de parca ar fi porshe ultimul tip
Si dupa o saptamana de condus numai urban apreciez un consum de cca 4-4.3%
Chiar fun masina....foarte fun.
pacaliciosu
Nu vrea nimeni sa ma ajute?????
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.