Help - Search - Members - Calendar
Full Version: bec benzina ?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
mrm_roby
O intrebare la care nu am gasit raspunsul ?
Care poate sa imi spuna si mie daca volkswagen vento are vre-un beculet care se aprinde cand ramai fara benzina si unde este situat el. Ma mai intereseaza cam cati litrii mai raman in rezervor de la aprinderea beculetului asta in cazul in care il are.
newsted
QUOTE (mrm_roby @ Sep 19 2008, 08:49 AM) *
O intrebare la care nu am gasit raspunsul ?
Care poate sa imi spuna si mie daca volkswagen vento are vre-un beculet care se aprinde cand ramai fara benzina si unde este situat el. Ma mai intereseaza cam cati litrii mai raman in rezervor de la aprinderea beculetului asta in cazul in care il are.



are dacia 1310 din '88 (se aprindea cand oscila bratul indicator chiar si la gropi), si nu are vento? sigur trebuie sa aiba;

cati litri mai raman...cred ca depinde de volumul rezervorului, cred ca e vorba de 5 sau 7 litri...CRED...
Colnita Lucian
salut, eu am un golf 3 si am aceiasi prb.Eu unul cred ca nu este beculet pt avertizare!!
WNS
La Vento nu exista martor pt rezerva de combustibil. Cel putin la echipararile mai austere ca de exemplu CL va pot spune sigur ca nu exista.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.