Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ajutor... Touran
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
kEN
In cele din urma am achizitionat un wv touran din 10/2004 Confort line cu ceva dotari pe el si am dat 10.200 cu 141.000 km. Masina a fost adusa din franta. Pe certificatul de inmatriculare de acolo nu scrie ce EURO este... doar emisiile de noxe.. 162g/km ... wvgzzz1tz5w050330.. din cate am inteles la rar imi iese 2005 !... AS vrea sa ma ajutati sa stiu si eu ce norma euro este .. multumesc:(
newsted
QUOTE (kEN @ Sep 15 2008, 03:18 PM) *
In cele din urma am achizitionat un wv touran din 10/2004 Confort line cu ceva dotari pe el si am dat 10.200 cu 141.000 km. Masina a fost adusa din franta. Pe certificatul de inmatriculare de acolo nu scrie ce EURO este... doar emisiile de noxe.. 162g/km ... wvgzzz1tz5w050330.. din cate am inteles la rar imi iese 2005 !... AS vrea sa ma ajutati sa stiu si eu ce norma euro este .. multumesc:(



stiam ca la germani mai este un echivalent pentru euro, in loc de litera "e", cred din cate imi amintesc, mai era si litera "d" urmat de o cifra, astfel daca aveai d4 aveai euro 3 sau ceva de genu asta. totusi...cred ca trebuie sa aiba si francezii ceva asemanator...studiaza mai bine certificatul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.