Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Geely
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
sandman78
nush ce sa zic......s-a deschis la mine in oras un dealer Geely....ma tot bate gandul....dar nu sunt sigur.....
are cineva Geely? e versiune full, ma rog, finisajele lasa de dorit, dar apare acum modelul cu Euro 4, si interiorul modificat
arata mai bine....stiu doar ca are motor japonez.
imi dati un sfat??
kypros
QUOTE (sandman78 @ Sep 13 2008, 11:32 AM) *
nush ce sa zic......s-a deschis la mine in oras un dealer Geely....ma tot bate gandul....dar nu sunt sigur.....
are cineva Geely? e versiune full, ma rog, finisajele lasa de dorit, dar apare acum modelul cu Euro 4, si interiorul modificat
arata mai bine....stiu doar ca are motor japonez.
imi dati un sfat??



FRATE, NU STIU CE SA-TI ZIC... STIU PE CINEVA CU HOVER SI E SUPER MULTUMIT. TOT CHINEZI,FRATE,DIN CATE STIU, MOTOR TOYOTA?????? NU STIU SIGUR,DAR ASA CRED...
DACA AI SANGE,IA-TI.UITE,EU MI-AM LUAT DAIHATSU SI MULTI MI-AU ZIS CA SUNT NEBUN. BINE,NU SE COMPARA, E JAPONEZA,DAR IN ROMANIA ARE IMAGINE ZERO BARAT.
GEELY?CRED CA AM VAZUT UNA LA SEMAFOR SI PARCA NU ARATA CHIAR RAU.
LA CE BANI E UNA?
Mariustom
Hai că vă răspund eu la "amândoi" cu toate că indiciile sunt că cel puțin vă cunoașteți dacă nu sunteți unul și același rolleyes.gif precum și s3rious și ... fan whistling.gif Mai ... sunteți mulți ???
Acest topic e reclamă !!!

IEFTINĂ !!!

Drept care se închide și rămâne la vedere ca exemplu și pt alții curioși.
mike.omega
Frate! Zi si mie! Merg bine vanzarile la chinezariile astea?! Sau stati pe net pe banii patronului?! tongue.gif

Avand in vedere injuriile aduse in privat suspendam accesul acestor 2 conturi si a IP-ului pe acest forum!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.