Help - Search - Members - Calendar
Full Version: km dati inapoi
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
daxibo
salutare tuturor
am luat un golf 4 tdi din 2000 din austria la 217.000 km de la un austriac, nu mi-a dat carte service zicea ca nu o gaseste iar la km astia nici nu ma asteptam sa aiba mai multi
masina arata bine inauntru, nu e foarte uzata tapiteria, volanul, etc... iar cand am mers la reprezentanta in romania mi-au zis ca in urma cu 8 luni a fost facut service-ul la 345.000 km, deci masina are acuma vreo 380.000. Masina merge binisor , motorul suna rotund.
credeam ca austriecii nu fac lucruri de astea,
ati mai patit careva?
Hoinar
Problemele cu km dati inapoi sunt prea bine cunoscute atunci cand vrei sa cumperi o masina SH. De asta e o adevarata loterie sa gasesti o masina buna.
Verificarea kilometrilor masinii la reprezentanta trebuia facuta inainte de a cumpara masina....acum e cam tarziu. Poate doar sa-l dai in judecata pt inselaciune..sau ceva de genul asta..
Pe de alta parte, macar e bine ca omul a facut toate reviziile la reprezentanta si nu la service de cartier sau el in parcare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.