Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Functia Edit
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
Daniel65671
Am o rugaminte si o propunere utila mie, cel putin: daca se poate pastra permanent functia de later edit, adica sa mai pot interveni pe posturile mele dupa un timp mai lung decat cateva minute alocate acum. Multumesc.
guerilla
nope. a fost asa la inceput dar am avut discutii ca unii debitau niste lucruri de statea matza in coada si apoi lansau flame-ul si la sfarsit isi editau mesajul. mai bine asa cum e acum.
klm
De acord insa nu se poate lasa macar jumatate de ora - o ora?
marius68582
Si eu unul care,hac drunk.gif , mai face greseli din cauza de tastare rapida, cer prelungirea posibilitatii de editare a mesajelor. whistling.gif
f1anatic
Dupa cum a zis sefu', nu este de dorit. Itr-adevar, voi membri de buna credinta si comportament exemplar "aveti de suferit". Dar suport decizia de a permite editarea doar pt. foarte scurt timp. Nu cred ca e cazul sa preocupe pe cineva greselile de ortografie. Nu sintem la Academie aici. In schimb est ein interesul tuturor sa putem avea o idee clara asupra continutului mesajelor unor membri care se lanseaza in atacuri personale si debiteaza numai balarii...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.