Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Clasamentul dealerilor Toyota din Romania
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Legionaru'
Am creat acest topic datorita faptului ca dealerul Toyota din Craiova (departamentul vanzari) a tinut cu tot dinadinsul sa intrerupem orice fel de relatie pe care am avut-o pana acum.
Sa detaliez: vineri masina mea se afla in service pentru revopsit iar eu aveam nevoie urgenta de o masina pana luni dimineata. M-am gandit sa apelez la baietii de la Toyota deoarece aveam o relatie foarte buna cu ei. Am sunat, am vorbit cu unul dintre baieti, i-am expus problema mea, a zis ca o sa discute cu directorul de vanzari si imi comunica daca ma pot ajuta sau nu.Discutia a avut loc vineri la ora 12:00.Azi este luni ora 23:58 si nu am primit niciun telefon.Nu m-a deranjat faptul ca nu mi-au dat masina ci faptul ca nu s-au sinchisit sa-mi dea un telefon sa imi spuna ca nu ma pot ajuta.Asta in conditiile in care am fost cu masina mea la drive test sa o conduca clientii de cate ori mi s-a solicitat si personal am dus 3 clienti de mana si si-au cumparat Toyota.

Asta a fost recunostinta lor pentru mine! Le multumesc!


Later edit : uitasem locul - ultimul din tara!
Hoinar
uoff Legio...imi pare rau sa aud asta sad.gif
se pare ca unii dealeri raman la stadiul de vanzatori de masini...si nu stiu sa-si aprecieze clientii...
sper ca totusi masina sa nu te fi suparat din cauza magarilor de dealeri. nu e vina ei ca e vanduta de niste ........vanzatori de bazar.
DRAGOS
din pacate se intampla fix acelasi lucru din cauza caruia au decazut si alte marci: SERVICE SLAB

toyota inca se poate mandri cu cateva service-uri bune, dar sa vedem cat or mai tine. verymad.gif

rromania, asta e... verymad.gif
Legionaru'
Dragos nu e vorba despre service si despre departamentul de vanzari de la Toyota Craiova.
Cu service-ul nu am avut niciun fel de problema.

Vreau sa pecizez ceva:moderatorul Constantin a demonstrat inca o data,chiar daca nu era nevoie, ca este unul dintre putinii prieteni adevarati pe care ii am!
_Constantin_
Hai ma Florine nu fi asa suparat. Asta e ... zi mersi ca am eu parc auto si am putut sa-ti dau Avensisu.
vio
daca eram acasa te rezolvam io ... sad.gif ... luam LC si mutam si juma de Craiova ... important e sa faci fapte bune si vei fi rasplatit ori aici ori "dincolo", unde cica ar fi mai misto ca aici ...
_Constantin_
Pe cine mutai Vio? N-ai vazut ca aici e Sud-Vestul Salbatic. Ma gandesc serios sa imi fac un cuib de mitraliera la poarta. ninja.gif
vio
avand in vedere Costache ca io de 5 sapt sunt stramutat de acolo nu mai stiu ce se petrece .. te ajut sa ti faci cazemata wink.gif)
Hoinar
Vio...ramai acolo...baga-ti ... in ele plaiuri mioritice.
O sa-mi fie dor de tine...da' poate mai trimiti tu o poza din cand in cand! smile.gif
Si vezi de-i gaseste si lu' Legio un loc la scotieni acolo wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.