Help - Search - Members - Calendar
Full Version: masina din italia
Masini.ro Forum > Masini.ro > Juridico-financiar
krondet
Am reusit sa-mi vand carutza dacia, si vreau sa-mi aduc o masina din italia (va rog, nu ma trimiteti in germania...o iau din italia, pentru ca mergem in concediu acolo, la rude, si avem timp si ocazii de a colinda whistling.gif )
unii pe aici, imi spun sa fiu atent la masina...mi se pare corect.
altii, spun sa fiu atent la acte si formalitati... confused.gif despre ce probleme poate fi vorba?!?!?
ceva sfaturi, tricks and tips?
klm
Probleme majore n-ar fi, doar ca italienii sunt foarte neglijenti cu masinile lor.
Alex-F1
Desi tardiv, subscriu si io la ce-a zis klm.....ca neamt n-are nimeni grija de masina.....nu degeaba neamtu-i neamt.....dar asta nu inseamna ca in Italia nu gasesti masini ingrijite.....a propos, ai adus ceva? Nu te lauzi, nimic....chiar asa de sadic esti.....ne tii in suspans? Sau ai scris prin alt topic si n-am dat io de el? ninja.gif
FAR EASTERN
Colegul meu care a fost in septembrie in Italia, zicea ca n-a vazut nici o masina intacta. Toate au macar o zgarietura sau lovitura. La ei sistemul bonus-malus functioneaza foarte bine.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.