Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Paintball
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Sport & Hobby
Pages: 1, 2
Lexy
Asadar daca intalnirile celor impatimitzi de masini va lasa reci pe m ajoritatea va "provoc" la o partida de paintball in aer liber, frumos dar dureros....Daca ne-am aduna vreo 20-30 ar iesi un meci super.
Asa ca baietzi lasatzi armele virtuale si hai sai sa ne "impuscam" cu vopsea pe bune....
Astept inscrieri....
M i h a i
i'm in lex.....praf o sa-ti fac fundul tongue.gif
Lexy
Mine or Corolla's?.....
Dream on baby....tongue.gif
M i h a i
in vis deja ti l-am facut laugh.gif
GUVI
Moama ce cooool, vreau si eu..da-ne cateva detalii..unde, cand, cum. :cheers:
Lexy
Se spune ca in vise e mai bine ca in realitate dar daca nu faci un "test drive" n-o sa aflii niciodata:))
M i h a i
pai azi ce dreq am facut? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Lexy
Test drive era in "":D
guerilla
mai aveti un pic de rabdare. acusi va fi online cupidon... un pic de rabdare laugh.gif
cat priveste paintball - let's go.
unde: in sala, baneasa, etc?
cand ?
Lexy
In sala in nici un caz trebuie undeva in aer liber..oricum in timpul saptamaniia sta-i clar....Daca ne adunam mai multi vedem exact cund cum si unde....
krysty
QUOTE(M i h a i)
i'm in lex.....praf o sa-ti fac fundul tongue.gif

QUOTE(Lexy)
Se spune ca in vise e mai bine ca in realitate dar daca nu faci un "test drive" n-o sa aflii niciodata:))

e clar! :love10:
G e o r g e
am fost eu acum 2 saptamani si m-am intors ca dupa razboi. plin de sange si julituri :cheers:

hai ca facem :cheers:
Alecs
Ma bag si eu!

Va avertizez ca sunt maestru la Counter-Strike laugh.gif
M i h a i
QUOTE(G e o r g e)
am fost eu acum 2 saptamani si m-am intors ca dupa razboi. plin de sange si julituri :cheers:

hai ca facem :cheers:


George pls da-ne detalii mah...unde cum cat...chestii d-astea
V l a d
Just say when baby! Corollas and your ass will be turned into dust laugh.gif tongue.gif
G e o r g e
la baneasa in padure, 3000 bila.

450k lei mi-au ajuns pt vreo 3 ore de tras din plin :cheers:
Lexy
Asadar avem: recapitulare
Eu/Mihai/Guvi/Cristian T/George/Alecs/Vlad....hai inca 3 oameni si stabilim detaliile finale...curaj ca nu musca decat doare si lasa urme...

Vlad si Mihai...banuiesc ca deja suntem in echipe diferite:D
guerilla
QUOTE(Lexy)
...curaj ca nu musca decat doare si lasa urme...



sint oripilat.. :shock:
cum adica doare si lasa urme? tongue.gif asta doar prima data, ca dupa aia e placere laugh.gif
madalina
Pune-ma si pe mine la socoteala, lexy!
G e o r g e
nu doare , prea tare laugh.gif

doar sa nu te crezi in SEALS sau mai stiu eu unde si sa incepi sa te arunci pe burta sau sa te tarasti pe jos ca te umpli de julituri cu tot cu combinezon pe tine.
admin
eu va propun sa o facem sambata viitoare..ca pana atunci nu prea pot...si s-ar putea sa vina si Leo, Dragos...si mai vedem.
G e o r g e
eu mai am un meci miercuri sau joi ... sa vad dc ma refac :bounce:
cristianc
Aveti calitati de zugravi, fratilor tongue.gif Vin si fetele?? :?:
G e o r g e
madalina si lexy vin :bounce:
Lexy
Deci baietzi ati incurcat-o!Deja sunt 2 fete...biggrin.gif

Am vb deja ptr inceput ptr un marti seraa la ora 19:30 intalnirea...asa ca vedetzi ce planuri va facetzi...
admin
deci..imi zice si mie cineva daca impuscam gaste maine sau imi fac alte planuri?smile.gif)
G e o r g e
a facut mihai rezervare la keoke pt ora 21 00 . ne intalnim toti la 20.30 in fata la hotel caro . suntem cam 16 pana acum :bounce:
admin
16?..aoleu...care trece pe langa Berceni sau pe la Tineretului sa ma ia si pe mine?
M i h a i
admin pot sa vin eu la Tineretului pe la 20:10 - 20:15...mai am de luat pe cineva la 20:00 si mai mult de 10-15 min pana in Tineretului nu fac. Apoi inca vreo 10-15 pana la Caro si ajungem la timp. Ok?
M i h a i
....si apropos, am aflat ca au 18 echipamente deci suntem tocmai la tzanc. Hoarda lui George ii face fericiti pe astia de la keoke laugh.gif
Alecs
vin cu prietena.. e vreo pb? si.. trece cineva prin regie sa ne pescuiasca si pe noi? sau macar prin zona ca habar n-am unde e hotel caro..
admin
QUOTE(M i h a i)
admin pot sa vin eu la Tineretului pe la 20:10 - 20:15...mai am de luat pe cineva la 20:00 si mai mult de 10-15 min pana in Tineretului nu fac. Apoi inca vreo 10-15 pana la Caro si ajungem la timp. Ok?


ok..la 20.15 sunt la Tineretului..daca intri pe yahoo da un semn.
G e o r g e
alecs nu e nici o pb poti sa vi cu prietena.

pe linia lui 5 prima statie cum treci de hotelul petrom (pe stanga) si de pod. sunt niste cladiri rosii. fosta fabrica de glucoza. poti sa vii cu 5 de la armeneasca. din regie iei un trei-lei-bus pana la armeneasca si acolo schimbi cu 5. mergi cu tramvaiul cam 8 statii. btw tramvaiul il iei in partea stanga cum cobori.
M i h a i
problema e ca s-ar putea sa nu aibe echipamente si pt voi daca suntem mai multi de 18 ...sa vedem
M i h a i
Marfa! pentru prima oara, mie mi-a placut...si avand in vedere ca m-a mpuscat si m-a facut la semafor, mi-am spalat toate pacatele fatza de madalina laugh.gif ...right mada? :bounce:
Lexy
Beetttooonnnnn dar sa fie si lumina:D
madalina
De acord, Mihai!

Chiar imi pare rau pentru faza cu impuscatul! Poate altfel castigam!
M i h a i
Stai linistita..e un joc.......si mi se pare ca oricum am castigat....n-ai iesit tu ultima din teren? :shock:
M i h a i
QUOTE(Lexy)
Beetttooonnnnn dar sa fie si lumina:D


poate cu casti mai bune tot mai bine e pe intuneric....pe ziua te vezi una-doua smile.gif
admin
A fost super misto..da am o febra musculara de nu mai pot..si am si doua cucuie laugh.gif ..e mai misto pe intuneric..da sa ai niste casti prin care poti sa vezi calumea.
M i h a i
lol admin...nu-ti mai incape cacila pe cap din cauza cucuielor?
Acum rascolesc netul dupa casti care nu se aburesc...daca aveti vreun link in sensul asta pls postati-l aci smile.gif
G e o r g e
nu de la caldura nu mai vedeai ci de la vopseaua de pe vizor laugh.gif
admin
noaptea e mai misto, pacat ca nu vezi nimic de la reflectoarele alea proaste smile.gif...ziua cred ca consumi 100 de bile in 5 minute
Alecs
laugh.gif n-am mai venit ca n-a vrut prietena sa vina de frica sa nu se invineteasca inainte sa plecam la mare laugh.gif
promit sa nu ma mai laud ca vin .. am facut-o de fiecare dat si tot de fiecare data n-am ajuns.. e bine ca v-ati distrat.. cum e cu vanataile totusi?
G e o r g e
urmele razboiului :cheers:
G e o r g e
........
Alecs
ouch! :blackeye:

e chiar asa de marfa incat sa merite vanataile?
admin
merita man, io am o d'aia pe umar..de la okiosu ala de george:)..si una in frunte laugh.gif
V l a d
trebuie sa mai mergem o data pe zi ca sa razbun vanataia din piept si cea de pe spate laugh.gif
TheCube
Spuneti-mi si mie: vanataile sunt de la bile sau v-a dat voie cu baionete de lemn? :blackeye:
Sau v-au dat putin bile si ati dat cu patul armei?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.