Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Passat CC ...
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
iris_anca82
salutare tuturor!!!
vreau sa mi cumpar un Passat CC in viitorul foarte apropiat si as vrea sa stiu pareri, impresii ale deja-posesorilor de acest tip de auto...as dori varianta de motorizare 1.8 TSI de 160 CP...cam atat imi permite bugetul....astept sugestiile si parerile voastre...va multumesc aniticipat!!!
T u d o r
Bine ai venit pe forum. smile.gif

Din pacate, posesorii de CC sunt foarte putini in tara, pentru ca modelul e foarte nou pe piata. am vazut unul in oras, bineinteles alb, ca e la moda. arata mai bine decat Passatul clasic, motorul e si pe Skoda si e interesant, dar o alta opinie despre masina nu am. Doar despre service exista una unanima, cum ca ar fi cu probleme.

Te rog nu deschide mai multe topicuri cu acelasi subiect. Unul e suficient.
klm
Este 1 singur si in Gl (gri sau auriu - nush ce cum s-o numi culoarea aia) despre care nici eu nu pot spune mai multe decat ti-a spus deja Tudor, frumoasa (foarte frumoasa), chiar imi era mila cand ma gandeam prin ce gropi o sa se plimbe prin lumea asta a nostra.
marius68582
Masina arata bine ,mai ales in editia limitata proaspat lansata la Concursul de Eleganta de la Pebble Beach-Golden Coast.

Dar te rog,te rog frumos,daca ajungi sa-ti iei Passat CC,sa nu faci cum se pare ca sunt instruiti toti potentialii clienti ai acestei marci,si anume sa nu dea prioritate masinii pompierilor. no.gif wallbash.gif

http://www.youtube.com/watch?v=1K39dKfbYXw
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.