Help - Search - Members - Calendar
Full Version: bmw
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > BMW > Alte modele
vladutzno1
salut



am si eu o dilema....dispun de suma de 25000 si as dori sa imi cumpar un bmw x5 !!p[roblema este k nujtiu dak o sa gasesc ceva asa de iftin si de bun xricum vreau sa il aduc din germania!va rog sa ma ajutati
klm
Bun venit!
Ar trebui sa pui niste bani deoparte pentru taxe de inmatriculare si pentru niste lectii de vorbit si de scris romaneste.

X5 gasesti o gramada in banii aia dar din pacate niciunul nu este bun (chiar nou sa-l iei si tot nu e bun) dar tie daca iti place si vrei cu adevarat sa ti-o iei da-mi un pm si iti dau un numar de telefon al cuiva care te poate ajuta.

Bafta multa!


vladutzno1
multumesc mult...si am scris asa din cauza tastaturii (pt k am varsat ceva pe ea si nu mai face contact bine)ms oricum
ast si alte opinii:D
klm
Te cred pe cuvant! thumbsup.gif
Normal ca din cand in cand mai vars si eu cate ceva pe ea, cand eram mai mic si aveam probleme cu tastatura imediat mi-o aranja taica-miu de ajunsesem sa ma duc si la olimpiade de tastat, deci nu lua cuvintele mele ca pe un repros!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.