Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MARE PROBLEMA cu userul/userii !
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
bigphantom ...
salut, vreau sa-mi accesez contul, initial facut "bigphantom" si cu bigphantom[At]mymail.ro, creez user, merge 1 zi, revin , pass incorect, bag la lost pass, introduc adresa de mail si imi returneaza CA NU E IN BAZA VOASTRA DE DATE !!

cand mai uit in mailu` meu , ala de la mymail ... vad ca tocmai am primit un mail de la voi cu "Generatia 4X4: Alfa Crosswagon si Sportwagon Q4", revin si mai fac inca 2 conturi, dar la fiecare dupa ce dau LOGOUT nica ca-l mai vrea la logat?!

deci am:
bigphantom
ariel
dragosariel

VREAU sa-mi mearga primul, restul pot fi sterse ca sunt tot ale mele si as aprecia daca mi-ati reseta parola la primu (bigphantom) si mi-ati da un raspun serios prin mail

sper ca nu mai trebuie sa fac cate un user pt fiecare detaliu pe care vrea-u sa-l aflu, mersi
krysty
hai sa-ti explic unde ai gresit:
1-nickul pe forum va fi cel pe care l-ai trecut la prenume cand te-ai inregistrat pe site
2-te logezi pe forum folosind adresa care o ai ...@masini.ro
3-la bigphantom[At]mymail.ro primesti newslater
4-in concluzie conturile bigphantom, ariel, dragosariel... nu exista
5-...vaju... acela?...
Dragos29483
gata, sper ca acum am reusit, cel putin cu contul acesta

mi-am gasit si parola pentru BIGPHANTOM @_ masini . ro, asa ca va rog sa le stergeti cele 2 conturi care sunt in plus:

dragosariel
ariel

DACA e nevoie, ma loghez si va dau si confirmarea smile.gif

de ce nu am reusit pana acum era faptul ca trebuia sa bag eu @masini.ro , folosind atatea forumuri si logari pe siteu-uri acesta e singurul care mi-a pus probleme :colors: (mint, mai e si webmailu` de la CNX, care il dau uitarii ) :compress:

PS: sugerez sa scrieti un FAQ, si sa-l puneti direct in prima pagina, pe viitor, sa nu mai fie probleme smile.gif

Dragos
Dragos29276
asta e alt user de-al meu ...

CHIAR nu imi raspunde nimeni ?!
admin
:shock: ..parca le-am mai sters odata
Turbo-Wolf
Am incercat sa schimb ceva nu stiu ce s-a schimbat dar nu mai merge nici cum a fost nici cu un nume nou si adresa noua de E-mail.Deci pot sa fac ce vreau nu mai pot sa intru asa sau asa.Eu unul nu stiu cum functioneaza sistemul am facut numai ceea ce as face si in alta parte dar acum nu mai stiu nici eu cu ce sa intru.Asa ca daca se mai poate face ceva si stiu ca se poate trimite adresa de intrare si probabil parola pe adresa mea de E-mail postman-rl@web.de,multumes anticipat.Deci cu numele de M a r i u s nu mai pot sa incep nimic.
admin
Marius..pt userul m a r i u s te loghezi cu turbo-wolf@masini.ro si parola.daca nu merge imi amintesti luni si rezolvam. laugh.gif
Tot eu sunt eu stiam cum sa ma loghez dar nu merge si nu a mers am vrut sa schimb adresa de E-mail acum e schimbata dar nu merge contul exista dar e inactiv e ceva cu parola poate trebuie una noua.Am sa astept pana luni sa vedem cum facem eu as schimba si numele Marius sunt prea multi dar vedem.Oricum multumesc Marius.
Rai
Multumesc functioneaza,as mai avea o dorinta sa schimb si numele din Marius in Rai e mai apropiat de numele meu adevarat si mai bine.
Rai
Multumesc mult,sunt acum mai aproape de numele meu real si imi place fiindca multi imi zic in RO RAI.
yeotamara97
Ea a furat câinele său și vopsit verde cheie var https://privateinvestigatorstucson.com
yeotamara97
Au existat indicii că nu am văzut? https://cabinetsstgeorge.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.