Help - Search - Members - Calendar
Full Version: accidente celebre
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Turnul Babel
20krpm
n-avem si noi o rubrica de accidente celebre... hmm. ca am gasit doua pe ziua de azi.

numarul unu: prima tesla bushita de catre proprietarul ei (cine-o fi). ocazie cu care parcul mondial de tesla s-a micsorat cu vreo 10% smile.gif asa cum spune si articolul, minune mare - airbag-urile nu au reactionat. unsure.gif

numarul doi: unii zic ca michael schumacher a totalit un 430, in teste. ferrari dice que no. mai inteleg sa-l ierte, dar sa-l si protejeze?... (nota: link-urile sint luate la intimplare de pe google, si nu ofera nici un pic de credibilitate, dupa parerea mea, dar unde-i fum de obicei e si ceva foc.)
20krpm
nici n-am inchis gura bine, ca iacata inca o pozna.

fair use: "Reports state that Schumacher was driving a Fiat van to Lydd airport on his way back from the Silverstone Classic race meeting, when he collided with a garage door while overtaking another car." sau asa cum traduceam unei prietene adineauri, in stilul meu, "cetateanul schumacher michael, aflat la volanul autovanului marca fiat, se deplasa cu viteza neadecvata prin localitatea lydd, drept pentru care in timpul unei manevre de depasire i-a iesit o usa de garaj in fatza pe care acesta a lovit-o".
ozz86651
Dovada e ca si schumaher sa fii nu inseana ca esti zeu pe strada.
Oana
concluzia mea e alta... sa revina in formula 1 mai repede daca tot il mananca pielea... verymad.gif
Arheopterix
Nu era obisnuit sa mearga pe partea "gresita" a drumului.
marius68582
Oameni buni,e pensionar,sta cu volanul la 2 centrimetri de varful nasului,nu mai vede pe unde merge,artrita nu-l mai lasa sa se miste... laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.