Help - Search - Members - Calendar
Full Version: HELP!!! nu mai pot intra
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
Vlad cel mic
Sunt V l a d
Salut tuturor si bine v-am gasit!!!
M-am intors din vacanta dar nu mai pot intra pe cont, zice ca e blocat. Ma ajuta cineva?
Multam! Hai ca am sa va povestesc multe!
ai uitat parola.
e simplu.
click pe Login apoi pe Mi-am uitat parola
succes daca intr-adevar esti v l a d
V l a d
merge acum, dar nu era parola, nu scriam username-ul corect :blackeye: :oops: :blackeye: :albino:
Sunt madalina. Am schimbat adresa de mail din profil si acum nu mai recunoaste, nici cu vechea adresa, nici cu cea noua. Imi apare mesajul "Scuze, dar parola dumneavoastra nu mai poate fi folosita deoarece contul este inactiv. Te rog contacteaza administratorul forumului pentru mai multe informatii".
madalina
s-a rezolvat!
"Te rog contacteaza administratorul forumului pentru mai multe informatii."

Unde ?

In cat timp se activeaza o adresa noua ?[/quote]
V l a d
trebuie sa iti vina un e-mail... de la 10 min la 24 de ore... in caz ca in 24 de ore nu reusesti sa intrii da-mi NUMAI nick-ul ales de tine sa vad ce pot face
Inca nu am primit mail, am ales "lm1100" ca nick.
V l a d
salut,
scuze de intarziere, te rog trimite-mi pe privat sau pe mail si adresa de mail pe care ai ales-o
MP nu pot trimite daca nu sunt autentificat, iar adresa de mail nu stiu.
dar adresa mea de e-mail este morehlaszlo@email.ro
V l a d
pune aici adresa de mail pe care ai trecut-o la inregistrare... "ceva@masini.ro" altfel nu te pot ajuta... imi trebuie ce ai trecut la mail sau daca ai trecut Im1100@masini.ro spune asa ca sa te pot cauta cumva caci username-ul pana nu e activ nu poate fi gasit
Nu era IM1100 ci LM1100
V l a d
salut,
foloseste la username: lm1100@masini.ro si parola ta. Trebuie sa mearga acum.
Daca vrei nick-ul modificat vezi ca exista o arie speciala de cereri pe forum.
Mersi mult !
yeotamara97
Să presupunem că o să-mi amintesc în picioare într-o rochie frumoasă https://privateinvestigatorspokanewa.com
yeotamara97
Până când te părăsi și le doriți înapoi https://cabinetslubbocktx.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.