Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tuning la Fiat Punto II
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Engine
M i h a i
Ce ziceti merita spoiler fata+proiectoare+plasa+capota (poza de mai jos) 350 Euro fara vopsitorie?...mai stiti alte solutii de design pt Punto? ...va place modelul de mai jos?
Lexy
BETON!!!!!!!
Andrei Suzuki
Mihai,arata super misto.Dar daca o sa ii faci partea frontala cu ce ai zis tu acolo,nu o sa trebuiasca sa faci si ceva la spate?Parerea mea este ca o sa arata aiurea daca lasi spatele fara sa ii faci nimic.Si sa stii ca si jentile alea arata misto. Sa ne anunti daca ii faci ceva.Oricum sunt dator cu niste poze. smile.gif smile.gif
HalbaSus
subscriu la ce a zis andrei, daca faci o modificare radicala a "fetzei" trebuie sa modifici si spatele si poate si pragurile... parerea mea smile.gif.

Ai incercat la kid-tuning ? am vazut cateva masini tunate de ei si arata beton de tot si e relativ ieftin
Andrei Suzuki
Kid-tuning?Ce e asta,firma de tuning?Au reprezentanta in BUc?UN site...ceva?
HalbaSus
http://www.kidtuning.ro/

Sunt din Arad... au niste poze pe site, dar alea sunt pepsi-cola pe langa ce masini am vazut tunate de ei in Oradea...
M i h a i
In genere aveti dreptate c-ar trebui tunat si spatele. Insa pt spate, mai mult de un eleron d-ala gen Seat Leon nu prea e nimic de facut. Si ca sa-mi pun eleorn trebuie date gauri in caroserie, treaba cu care nu prea sunt de acord. Oricum, pe mine fatza ma intereseaza cel mai mult smile.gif....ca sa schimb tot costa o goraza de bani.

Halba multumesc pt kidtuning...ia sa vedem ce-i pe-acolo smile.gif
Andrei Suzuki
Mihai,gata?L-ai facut? Arata-ne poze. smile.gif laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.