Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Help cu Laguna
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Renault
Pingo
Dupa cum zice in topic as dori sa va cer ajutor cam ce trebuie de retinut cand cumperi o laguna. Inainte de testul auto , ma refer la ce sa ma uit cand o iau unde apar problemele in generel din cate am auzit practic interioru incepe sa scartie foarte rau . La fel si cu senzori au probleme si problemele care nu se observa . As vrea sa stiu si va cer ajutor . Nu vreau sa arunc 10000 euro si dupa 1-2 ani sa imi para rau
ncristi
QUOTE (Pingo @ Jul 10 2008, 09:34 AM) *
Dupa cum zice in topic as dori sa va cer ajutor cam ce trebuie de retinut cand cumperi o laguna. Inainte de testul auto , ma refer la ce sa ma uit cand o iau unde apar problemele in generel din cate am auzit practic interioru incepe sa scartie foarte rau . La fel si cu senzori au probleme si problemele care nu se observa . As vrea sa stiu si va cer ajutor . Nu vreau sa arunc 10000 euro si dupa 1-2 ani sa imi para rau


Vezi reno.ro. Sunt foarte multe capitole unde pot apare probleme..depinde de anul de fabricate, modul de exploatere stilul de condus al fostului proprietar etc. La partea electrica si suspensie (mai putin costisitoare) sunt cele mai frecvente probleme. Vezi forumul dedicat. Acolo gaseti aproape tot ce te intereseza.

La 10000E as incerca ceva nou - kia cee'd, logan, clio 3 fiat grande punto etc...orice care-ti poate oferi garnatie.
Pingo
m-am gandit la ceva nou si am si o dacia din 89 care da bonu` . O sa ma gandesc la ceva nou , dar nu stiu cel putin nu pt Logan grande punto e fain dar ma atrage linea dar nu cheala in fine o sa vad . gandul imi sta tot la Laguna
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.