Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Acura
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
FAR EASTERN
Lipsa ariei monomarca cat si prezenta in Romania ar impune crearea uneia dedicate. IMHO. smile.gif
f1anatic
QUOTE (FAR EASTERN @ Jul 6 2008, 12:53 PM) *
Lipsa ariei monomarca cat si prezenta in Romania ar impune crearea uneia dedicate. IMHO. smile.gif



Si ce te framinta problema, atita vreme cit nu esti posesor ? De ce nu te preocupa soarta Trabantistilor, a celor cu Wartburg sau a celor cu Simca-Talbot spre exemplu ? Sau poate a celor a caror zi de nastere era alaltaieri ?
FAR EASTERN
f1anatic, te-ai trezit cu fata la cearceaf? Watch your mouth, ca a luat-o pe coclauri. no.gif


p.s. vrei sa ne batem in semnaturi? Eu te-am citat ca pe un exemplu bun, tu, daca vrei sa faci misto, poti sa ma citezi in "funny quotes".
mike.omega
Pana nu o sa avem si posesori, macar, de Acura ma mai gandesc. Asa a fost si cu Infiniti si are 2 topicuri.... de mai bine de an de zile dry.gif
FAR EASTERN
QUOTE (mike.omega @ Jul 7 2008, 09:07 AM) *
Pana nu o sa avem si posesori, macar, de Acura ma mai gandesc. Asa a fost si cu Infiniti si are 2 topicuri.... de mai bine de an de zile dry.gif



Mike, inclin sa iti dau dreptate. Oricum e decizia voastra, pe care o respect.

"Toate au un inceput." smile.gif

Citisem pe forum, la un moment dat, ca ar fi lume interesata sa-si cumpere numai ca nu aveau imformatii. Voi posta "stirea" in sectiunea "News". Sau o puteti face voi primii.
mike.omega
Nu exista informatii? Si google ce pazeste?!
Ca nu existau informatii despre Acura, in mod oficial, in limba romana, e altceva! Iar acum daca dai un search pe Google dupa Acura ghice ce iti "intoarce"? ninja.gif
FAR EASTERN
....despre ce si la ce preturi se vinde in Ro. La genul asta de informatii ma refeream.
Pai si daca nici aici nu s-ar gasi informatii despre masini..... Oricum, reclama la site apare si intr-unul din bannerele de pe forum, asa ca lasati-o nenascuta. smile.gif
f1anatic
QUOTE (FAR EASTERN @ Jul 7 2008, 12:23 AM) *
f1anatic, te-ai trezit cu fata la cearceaf? Watch your mouth, ca a luat-o pe coclauri. no.gif


p.s. vrei sa ne batem in semnaturi? Eu te-am citat ca pe un exemplu bun, tu, daca vrei sa faci misto, poti sa ma citezi in "funny quotes".




M-am trezit cu fata la mesajele tale ambiguii si fara substanta si deloc argumentate, cel putin in faza incipienta.
Iti multumesc de sugestie; iti voi cauta si alte mesaje pt a le adauga la semnatura.
Iti sugerezi sa iti controlezi tu limbajul cind mi te adresezi, pe viitor s-ar putea sa nu fiu la fel de bine dispus. Eu nu te-am intrebat daca ai mintea pe coclauri cind ai vrut forum Acura.
FAR EASTERN
QUOTE (f1anatic @ Jul 7 2008, 04:17 PM) *
QUOTE (FAR EASTERN @ Jul 7 2008, 12:23 AM) *
f1anatic, te-ai trezit cu fata la cearceaf? Watch your mouth, ca a luat-o pe coclauri. no.gif


p.s. vrei sa ne batem in semnaturi? Eu te-am citat ca pe un exemplu bun, tu, daca vrei sa faci misto, poti sa ma citezi in "funny quotes".




M-am trezit cu fata la mesajele tale ambiguii si fara substanta si deloc argumentate, cel putin in faza incipienta.
Iti multumesc de sugestie; iti voi cauta si alte mesaje pt a le adauga la semnatura.
Iti sugerezi sa iti controlezi tu limbajul cind mi te adresezi, pe viitor s-ar putea sa nu fiu la fel de bine dispus. Eu nu te-am intrebat daca ai mintea pe coclauri cind ai vrut forum Acura.



Am pretentia ca ma adresez totusi moderatorilor, care au si ei pretentii, nu? Chiar e greu de citit printre randuri? Parca mi-e mie oarecum sa explic ca unuia de gradinita. Ma rog. Pace, fratele meu alb. cool.gif
Faca-se voia.......voastra!
klm
f1, da usor te mai enervezi atunci cand ti se raspunde in modul in care o faci doar tu!
pff, te-as da in *... pentru felul cum te-ai comportat in topicul asta dar n-are rost, cred ca mike a dat o lectie valoroasa pe care ti-o poti insusi, daca vrei.
*in lista de ignore, ca sa nu se interpreteze peiorativ ninja.gif .

Bafta!

mike.omega
Bun, consider ca am lamurit problema. Momentan orice veste despre Acura merge la news smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.