Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BMW seria 7
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
ValiR

http://www.worldcarfans.com/9080703.007/al...l-photos-leaked
Nu stiu de ce, dar in continuare mi se pare o masina urata, cel putin la partea frontala.
Mi-a atras atentia pagina Google de pe display-ul central smile.gif
Viitorul BMW seria 5( http://www.worldcarfans.com/9080703.002/bm...-for-first-time ) va avea un bord asemanator cu cel care va fi pe BMW seria 7 cu facelift, cel putin din poze asa pare.
Am impresia ca BMW ramane putin in urma la capitolul design fata de competitori.
laurentiu
Spatele arata groaznic. Si nici interiorul nu e cine stie ce. Nu stiu daca e vorba de vorba de evolutie sau obisnuinta cu design-ul, dar per total mi se pare ca arata ceva mai bine decat actualele generatii smile.gif
air_wolf
au umflat 3-ar-ul teehee.gif
klm
Oricum nu inteleg cum de au reusit ca dupa superba serie 7 a anilor 90 sa o urateasca in halul asta!
Alex-F1
Pai da....faza e ca deja incep sa li se termine si lor ideile....nici ei nu prea mai stiu ce forme sa le dea masinilor, caci pana la urma ideile nu sunt chiar infinite.....dar cum piata cere modificari tot la cativa ani, din pamant, din iarba verde ei trebuie sa nascoceasca ceva, indiferent ce, de dragu schimbarii, numa sa nu mai fie ce-a fost, ca nu cumva sa se plictiseasca prea tare clientela..... confused.gif
klm
Uite-te la RR, modelele sunt aproape similare cu cele de la inceputurile vremurilor si nu duc lipsa (chiar deloc) de cumparatori.
laurentiu
Nu cred ca duc lipsa de idei. Uita-te la cum arata conceptul Gina. Mie mi se parea mult mai bine daca la feclift-ul Seriei 7 aduceu ceva si din desgnul de la Gina.
Chestia cu plictisitul clientelei... nu stiu... e "cu doua fete" confused.gif . N-am auzit pe numeni, de exemplu, sa se plictiseasca de aspectul clasic-modern al lui Porsche 911.
ValiR

Nu stiu cum sta BMW pe alte piete, in Romania S Class cred ca are peste 60% cota de piata.
In ianuarie - martie s-au vandut 106 masini in clasa lux, 74 S Class, 16 Audi A8/S8, 7 Lexus LS, 5 BMW seria 7.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.