Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Hyunday Santa Fe
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Hyundai
ciprian29366
ce stiti despre Santa Fe cu motor de 2L CRDI dar mai ales stie cineva ce este cu "cip-ul" de marire de putere care ii ridica "forta" de la 112 la 140CP? :?:
florin40721
Eu iti recomand Tucson . Are acelasi motor ca SF dar e mai usor si se lauda ca consuma mai putin. E mult mai eleganta. Si e testata in USA de anul trecut prin februarie cind a aparut la o prezentare din Chicago.

De vazut si minisite : www.hyundai-tucson.com

(Cu Diesel-urile) aveti grija la cele nascute anul asta in ianuarie si anul trecut in decembrie . Bosch a anuntat erori de fabricatie la sistemele de injectie si a dat peste cap productia si la BMW.
ncristi
QUOTE
(Cu Diesel-urile) aveti grija la cele nascute anul asta in ianuarie si anul trecut in decembrie . Bosch a anuntat erori de fabricatie la sistemele de injectie si a dat peste cap productia si la BMW.


Bosh da tun dupa tun si asa sifonesc inaginea unei firme.... biggrin.gif
florin40721
Nachdem Bosch die Probleme bei der Produktion seiner Dieselpumpen wieder im Griff hat, rückt die Schadenersatzfrage in den Mittelpunkt. Dabei dürfte BOSCH - einmal ganz salopp gesprochen - die Düse gehen. Betroffene Hersteller wie BMW oder Mercedes wollen zwar noch keine genauen Zahlen nennen, schon länger steht ein dreistelliger Millionenbetrag im Raum.
eddie
Am o cunostinta care a avut probleme cu ambreiajul la numai 30.000 de km. in garantie ! Ii uruia ambreiajul cand era pedala de ambreiaj calcata la jumatate,indiferent ca o apasa sau ii dadea drumul...
Cica i-au pus ambreiaj de noul Santa Fe,acum cine mai stie ?
Ovidiu94565
[quote="florin40721"]Eu iti recomand Tucson . Are acelasi motor ca SF dar e mai usor si se lauda ca consuma mai putin. E mult mai eleganta.
Te referi versus noua Santa Fe?? blink.gif Tucsonul de pe aici nu exceleaza la interior... blush.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.