Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lancer Sportback & Lancer Ralliart
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Mitsubishi
redbyst
Curand se vor lansa Lancer Sportback & Lancer Ralliart

http://www.lalimita.ro/ro/comunicate/Lance...Lancer_Ralliart

parerea mea e ca arata ambele mult mai bine decat lancerul 2008 si sper sa aibe un interior mai de calitate decat actualul model.

Stiu ca exista aici pe forum si un reprezentant al unui dealer rolleyes.gif poate ne da niste info cand apare si pe la noi si la ce preturi.
Daniumfcv
Si eu cred ca arata mai bine si trebuie sa fie si mai bine gandit .. Lancerul 2008 are mari probleme de antifonare ... cel mai rau intre sofer si motor si sub locurile din spate si rezervor ..

Poate ca au modificat aceste lucruri... insa .. tine cont ca un sportback .. este mai putin stabil pentru ca e mai scurt .. desi mai confortabil in orase aglomerate...Daca il iei de oras... sunt pentru Sportback .. daca il iei pentru extra-urban .. atunci lancer "intreg" biggrin.gif
Bogdan104277
Daniumfcv,

Lancer-ul Sportback nu e mai scurt ci mai lung cu...15 mm whistling.gif .
In plus are acelasi ampatament ca si ....Lancer-ul, deci nimic nou.
Portbagajul este un pic mai mic.

In rest, cred ca poti sa le gasesti si prin showroom-uri.

Exista ceva diferente la nivel de interior dar sunt prea subtile pentr mine...ramane ca fiecare sa le aprecieze, sau nu.
Comportamentul dinamic e ok.
Exterior arata mai bine din partea frontala (parerea mea).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.