Help - Search - Members - Calendar
Full Version: DN 66A Campul lu Neag - Baile Herculane
Masini.ro Forum > Auto Motor Sport > Off road zone
rexkroki

din ce am citit pe net drumul era blocat in aceasta primavara de o alunecare de teren si nu se poate trece cu masina. A mai fost cineva prin zona si daca da in ce stare e drumul, a fost deblocat sau e tot impracticabil?

m-ar tenta o traversare in data de 28.06.2008, asta bineinteles daca drumul este deblocat. Se inscrie cineva la "expeditie" ? smile.gif
FAR EASTERN
Imi cer scuze ca ma bag dar, fiind vorba de off-road, n-are mai mult farmec sa-l traversezi asa blocat cum e? whistling.gif
rexkroki
pai ar avea daca as avea si o masina adecvata, dar nu am smile.gif din ce am vazut nu se poate traversa decat cu motoarele si si atunci foarte greu...

am postat totusi pe acet topic gandindu-ma ca cineva de aici are informatii noi, adica sper sa se fi rezolvat problema, care e cronica, in fiecare an au loc alunecari de teren in acel loc...
FAR EASTERN
Am inteles. thumbsup.gif Eu zic ca o sa primesti un raspuns corespunzator si pe aici. Ma intreb daca nu exista un site al ADP sau cum ii zice, unde sunt informati cu starea drumurilor... Mai era si un topic pe aici cu acest titlu "Starea drumurilor". Google.
AMP
rexkroki,nu ai acelasi nickname si pe sofpedia forum? wink.gif Ai citit subiectul cu acelasi nume de acolo?
rexkroki
ba da, dar nici acolo nu sunt noutati despre starea drumului...

oricum, s-au anuntat ploi pentru weekendu asta, asa ca mai mult ca sigur ca "expeditia" se va amana pe alta data, intr-o zi cu soare smile.gif
air_wolf
exista un topic care se numeste Starea Drumurilor.
intrucit acest drum este national, nu forestier, voi inchide aici acest topic.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.