Help - Search - Members - Calendar
Full Version: elefantel
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Interior
cod
Are cineva idee unde pot gasi de cumparat elefantelul ala ce se prinde de parbriz pentru detectoarele de radar cobra?

Am doua masini, dar un singur detector (care a venit cu un singur elefantel smile.gif
OvidiuH
Incearca la importatorul in Romania -> http://www.falcon-shop.ro/

PS: Se numeste suport de parbriz, nu elefantel. Prima data n-am inteles despre ce e vorba citind subiectul topicului. smile.gif
AMP
"Elefantelul" nostru e cumparat din Media Galaxy....e suport care se poate regla...
cod
Deci si in media galaxy as putea gasi. Am sa caut. Are un nume anume? sau se cheama "Elefantel pentru Cobra?"

Intre timp am dat mail la falcon-shop si mi-au spus sa mai incerc in 2 saptamani.

P.S. Suport de parbriz e un nume prea "banal"
AMP
Daniel....ii poti spune lejer "suport pentru orice"...caci fiind reglabil poti pune in/pe el si GPS-ul si telefonul mobil si orice mai vrea sa stea in el....chestia aia de se prinde de geam cu ventuza se poate indoi si pune in orice pozitie vrei,arata ca un pexal..daca intelegi ce vreau sa spun...si e destul de lunga.In capat este dispozitivul ala pe care asezi GPS-ul sau ce vrei tu....si cu doua bucati de plastic laterale care "culiseaza"...ca nu stiu alt cuvant pe lungimea suportului si reglarea asta e pe dimensiunile obiectului ce vrei sa-l pui in suport....nu stiu cat de imbarligat m-am exprimat,sper sa intelegi ceva....Deci Media Galaxy,sectorul de suporturi...
cod
Gata, am inteles exact la ce te referi. Intamplarea face ca am deja acel ceva si il folosesc sa-mi tina GPS-ul sau telefonul (dupa caz). Mersi pentru idee.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.