Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ajutati-ma, nu vreau sa dau masina la fier vechi
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
costello
Salutare. Poate ca nu este locul potrivit pentru acest topic, insa am cautat ceva asemanator si nu am gasit. Care este problema... Sunt posesorul unei ladite 1200s din 1984(anul fabricatiei). Masina este in stare buna de functionare(necesita doar cateva reglaje), are ITP valabil pana la sfarsitul lunii august 2008. Recent mi s-a ivit ocazia sa imi achizitionez o masina noua si trebuie, intr-un fel sau altul sa ma despart de ea. Sincer, pentru ca stiu cum merge si ce piese are puse acum 1 an pe ea, nu vreau sa o dau nici la Remat, nici la dezmembrari. Daca exista cineva care e interesat, va rog sa luati legatura cu mine, tot prin intermediul forum-ului. Nu o sa fiti dezamagiti de nimic.Ptr anunt va rog sa va uitati la locul special destinat vanzarilor. Va multumesc. Sper sa nu stergeti acest mesaj. Vreau decat sa ajut si masina si pe cineva care s-ar putea folosi de ea.
Hoinar
Salutare,
La noi sunt cam putini colegi cu Lada...cei mai multi au migrat pe forumul monomarca Lada Club Romania. Cred ca mai bine ai apela la ei, poate te ajuta mai mult.
Succes in gasirea unui doritor.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.