Help - Search - Members - Calendar
Full Version: help geam spart
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
irontube
Aseara tocmai m-au vizitat hotii. Au spart geamul din dreapta fata, desi nu prea au avut ce fura. Masina are dubla inchidere, asa ca micutii au spart tot geamul ca sa poata intra prin el.

Masina este un Ford Mondeo Ghia 2002. Stie cineva unde as gasi geamul respectiv si pe la ce pret? De mentionat ca geamul trebuie sa fie ionizat cum sunt si celelalte (este un verzuliu, asa a venit din fabrica...)

Multumesc de ajutor.
Potzocul
pai eu as spune sa incerci la dezmembrari, chiar daca nu e ionizat, se poate ioniza ulterior. de unde esti? nu iti poate recomanda nimeni un anume loc unde ai gasi fara sa stie locatia ta. imi pare rau pt incidentul suferit...
irontube
QUOTE (Potzocul @ Jun 16 2008, 03:11 PM) *
pai eu as spune sa incerci la dezmembrari, chiar daca nu e ionizat, se poate ioniza ulterior. de unde esti? nu iti poate recomanda nimeni un anume loc unde ai gasi fara sa stie locatia ta. imi pare rau pt incidentul suferit...



L-am gasit. Am cautat un pic pe net si am gasit un anumit domn Bogdan care mi-a adus unul nou, identic cu cel pe care il aveam la 2 milioane plus 500mii montatul. Cine mai are nevoie prin bucuresti in recomand cu incredere: 0723693219
allex_roma
Salut am si eu un ford fiesta 2006 si am probleme cu codul de la casetofon(nul mai am) , am vazut ca poti sa ma ajuti si pe mine dupa seria de la casetofon 6000 cd e tipul si seria V060548.Multumesc pt intelegere.
Mariustom
Salut, și bine ai venit smile.gif

Nu are cumva și o serie ce începe cu M ?
Dacă da, aceea spune-o rolleyes.gif
thumbsup.gif
allex_roma
Bine v-am gasit, nare serie cu M sad.gif , e cu V si nu gasesc cod, mia cerut 100 ron sa il de codez...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.