Help - Search - Members - Calendar
Full Version: noul logan..pentru UE sau pentru noi?
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
Mariustom
Știri de același gen aici și aici, mai ales. wink.gif
Chiar și de anul trecut unele știri ... rolleyes.gif

Oricum, sunt mai multe știri despre Logan SUV whistling.gif



ninja.gif
Marius*
Click to view attachment no.gif
Sa speram ca nu asa va arata in final!
krondet
hm...parca ar fi in bancul despre blondele inteligente:
laurentiu
Cred ca va fi un adevarat hit la vanzari. In sfarsit multi isi pot permite acum un SUV( confused.gif personal mi se pare cam mult spus SUV). Acum ca arata mai nasol, asta e partea a doua, dar daca e SUV mai conteaza?! blush.gif
adi.mitrea
Dacia SUV nu va arăta ca în pozele prezentate. Cu atat mai mult nu ca in ultima. Unele surse spuneau ca foto cu Dacia Logan alba arata de fapt doar ca Dacia a inceput testele pentru partea mecanica, deghizata sub o caroserie de Logan.

Oricum, trebuie sa fii naiv sa crezi ca isi vor toia singuri craca de sub picioare si sa faca un SUV din Logan Sedan, Logan MCV sau din Sandero.

SUV-ul Dacia va avea fie tractiune fata, fie 4x4 si va imprumuta elemente mecanice de la celalte modele Renault si Nissan care au traditie in SUV-uri (desi Renault e abia la primul - Koleos). thumbsup.gif
Marius*
Click to view attachmentClick to view attachment
air_wolf
deh, daca nu se mai fac masini cu sasiu... pui pe sasiu ce coaja vrei tu, costuri minime.
Marius*
Chiar imi place cum arata! Poate la spate, se aseamana putin cu Volvo, dar in ansamblu masina arata bine.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.