Help - Search - Members - Calendar
Full Version: recomandare Volvo
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volvo
petre28466
Ce parere avesti de modelele Volvo de prin anii 85-90 din punct de vedere al sigurantei,pretului, al costurilor de intretinere etc.Ce model mi-ati recomanda sa-mi cumpar din aceast interval. Daca puteti precizati si pretul si postati si o imagine cu modelul(daca este posibil).
Adrian28198
Ma ocup de vanzari de autoturisme noi si 2nd, in ceea ce priveste cererea ta, am avut un 740 - benzina pe care am vandut-o cu 2.500 USD, mai am unul care are aproape 250.000km si vrea cam 2.000 EUR.
Optim ar fi sa gasesti un model pe motorina, motoarele pe benzina sunt cam insetate dar avand in vedere capacitatea cilindrica e normal.
Mai am un 240 combi, model USA, automat, la 5000 EUR in perfecta stare, super intretinut, am sa pun saptamana urmatoare cateva poze cu el pe site ( Forum Auto vanzari 2nd)
Salut.
Stefan47229
am si eu un volvo 244 gle
super masina
felicitari celor care au ales acest model
CRG
si eu am avut in volvo 244 gle din 1984, cu o gramada de chestii misto (pe atunci) : a/c, avertizor centura, bazaitor faruri aprinse, un sistem audio super. 134 cp, 14% in oras, 9% afara, dar se simtea in pedala. Foarte buna masina, mai putin suspensia (are amortizoare scurte, care se duc repede pe drumurile romanesti). tabla era de 1 mm. avea tampoane care din pacate au fost si testate: a intrat o dacie in fundul meu, el avea fata acordeon, eu nimic, doar suportul de plastic de la numar putin deformat.

Cele bune!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.