Help - Search - Members - Calendar
Full Version: vreau sa cumpar un ford focus- vreau pareri...
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
en-gors
vreau sa cumpar un ford. are o amica un ford focus care a stat mai mult decat a mers (nu a iesit din bucuresti cu el), are 14900 Km reali e din 2005 FOCUS TREND, 1.6 Benzina, 4 geamuri electrice, spalator faruri, xenon, computer de bord, pilot automat, AC ......... merita sa dau pe el 10.000 euro in doua rate biggrin.gif(una acum una in iarna) astept pareri. multumesc frumos
ToRnada
CITAT(en-gors @ Jun 3 2008, 08:23 AM) *
vreau sa cumpar un ford. are o amica un ford focus care a stat mai mult decat a mers (nu a iesit din bucuresti cu el), are 14900 Km reali e din 2005 FOCUS TREND, 1.6 Benzina, 4 geamuri electrice, spalator faruri, xenon, computer de bord, pilot automat, AC ......... merita sa dau pe el 10.000 euro in doua rate biggrin.gif(una acum una in iarna) astept pareri. multumesc frumos

Trend cu 4 geamuri electrice si pilot automat?? Nu stiu sa aiba asa ceva Trendul dar poate a fost la comanda.
Eu zic ca se merita daca e pe bune. Nuo asa ceva te costa 16.000 thumbsup.gif
en-gors
QUOTE (ToRnada @ Jun 3 2008, 07:47 AM) *
QUOTE (en-gors @ Jun 3 2008, 08:23 AM) *
vreau sa cumpar un ford. are o amica un ford focus care a stat mai mult decat a mers (nu a iesit din bucuresti cu el), are 14900 Km reali e din 2005 FOCUS TREND, 1.6 Benzina, 4 geamuri electrice, spalator faruri, xenon, computer de bord, pilot automat, AC ......... merita sa dau pe el 10.000 euro in doua rate biggrin.gif(una acum una in iarna) astept pareri. multumesc frumos

Trend cu 4 geamuri electrice si pilot automat?? Nu stiu sa aiba asa ceva Trendul dar poate a fost la comanda.
Eu zic ca se merita daca e pe bune. Nuo asa ceva te costa 16.000 thumbsup.gif



asta e pretul si e asa, dar la consum scrie 14% in oras, am inteles ca mai scade dupa 15.000 , 20.000 km
Paul105855
QUOTE (en-gors @ Jun 3 2008, 02:23 AM) *
are 14900 Km reali e din 2005


pai practic poti spune ca-ti iei masina noua. Eu zic ca merita.
14% in Bucuresti nu e mult. Eu cu a mea scot un consum urban de 10-11%, deci se poate. Dar nu in Bucuresti. wink.gif
ToRnada
E o ocazie ,,,,,,nu o rata thumbsup.gif
Cornel001
Daca specificatiile sunt pe bune, pretul zic eu e f bun.
iar cat despre consum, o sa ia 14 doar daca mergi constant in aglomeratie mare , bara la bara. Dar asa ia orice masina de categoria asta. In rest poa sa ia si in bucuresti mai putin. Dar in conditii normale nu prea ia sub 10 aici.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.