Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Experiente ITP + Identificare RAR
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Cristian-330
Salut urmeaza sa-mi inmatriculez o masina odata cu noua taxa de "poluare" ... dar mai intai treb sa ajung la RAR unde sa mi se faca ITP + Identificare.
Ce se face mai intai? ... Identificarea ... pe urma ITP? ... La ITP verifica directie, frane, noxe, si mai ce?

Cei care au mai inmatriculat masini rog sa posteze experientele lor de la RAR ....

Am auzit ca la RAR pt motoarele pe benzina se ocupa de un singur om de tine, pe cand la cele Diesel 2 oameni ... era doar o discutie....voi ce stiti?
Multumesc.
air_wolf
QUOTE (Cristian-330 @ May 30 2008, 07:49 PM) *
Salut urmeaza sa-mi inmatriculez o masina odata cu noua taxa de "poluare" ... dar mai intai treb sa ajung la RAR unde sa mi se faca ITP + Identificare.
Ce se face mai intai? ... Identificarea ... pe urma ITP? ... La ITP verifica directie, frane, noxe, si mai ce?

Cei care au mai inmatriculat masini rog sa posteze experientele lor de la RAR ....

Am auzit ca la RAR pt motoarele pe benzina se ocupa de un singur om de tine, pe cand la cele Diesel 2 oameni ... era doar o discutie....voi ce stiti?
Multumesc.



ultimul RAR l-am facut in 45'. in voluntari sint multe sanduri de identificare si de masina se ocupa, in mod normal, o singura persoana. daca nu gaseste seriile sau i se par probleme, mai vin citiva. standuri sint vreo 4-5 pe dreapta si 4- pe stinga.
la itp se sta mult.
Marius*
Arunca o privire aici.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.