Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalnire Iasi
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Hoinaritza
Ce ziceti de o iesire la o iarba verde intre noi astia din Iasi duminica? Sau daca nu e vreme frumoasa macar sa ne vedem la o terasa. Timisorenii si-au facut deja un obicei. Ce spuneti, il incetatenim si la noi? smile.gif
FAR EASTERN
Eu sunt total de acord.
Poate reusesc sa mai cunosc si alti toyotisti din zona.



StefanVVTi
Sa vedem cum sta treaba...
Din cate am discutat cu familia, pe 8 iunie tata trebuie sa ajunga la Iasi(IPS Teofan va fi "numit" Mitropolit al Moldovei) si din cate mi-am dat eu seama intentioneaza sa plecam sambata, 7 iunie, la pranz! Deci exista mari sanse ca de maine intr-o saptamana sa fiu la Iasi! thumbsup.gif
Hoinaritza
QUOTE (StefanVVTi @ May 30 2008, 01:26 PM) *
Sa vedem cum sta treaba... exista mari sanse ca de maine intr-o saptamana sa fiu la Iasi! thumbsup.gif

Nice! Asteptam si pe altii.

Daca e mai convenabil tuturor putem sa ne vedem pe undeva pe la mijloc... stiu eu... pe la Hanul Ancutei sau... veniti si voi cu idei

LE: Am un gadilici la pantof... atat de mult as vrea sa ii dau Grasancei niste praf de mers si kilometri pe soselele patriei... drive.gif
Colonelu'
QUOTE (Hoinaritza @ May 30 2008, 02:38 PM) *
Am un gadilici la pantof... atat de mult as vrea sa ii dau Grasancei niste praf de mers si kilometri pe soselele patriei... drive.gif

Cand te hotarasti sa mergi pe la Trei Iazuri, sa-mi dai de veste daca vrei sa te invat cateva smecherii pe curbe. teehee.gif
AMP
Ei...v-ati vazut?Ati pus de un gratar?Vreau sa vaz poze,oameni buni! biggrin.gif
Hoinaritza
QUOTE (AMP @ Jun 2 2008, 08:39 AM) *
Ei...v-ati vazut?Ati pus de un gratar?Vreau sa vaz poze,oameni buni! biggrin.gif

Nope. Nu s-a anuntat nimeni. Vedem weekendul urmator sad.gif
Daca nu ne organizam vorbim sambata dupamiaza Colonele sa vad ce informatii ai de oferit wink.gif

Scuze... duminica... mi-am amintit ca avem scoala
FAR EASTERN
Hm, ma gandeam la o chestie....
Sambata ma duc la Bacau sa-mi iau niste chestii pentru masina de la Alex_Cata. Printre altele vorbea si de un gratar, daca e vreme buna. Ce-ar fi sa-i facem o surpriza si sa mergem mai multi?
Hoinaritza
QUOTE (FAR EASTERN @ Jun 2 2008, 02:50 PM) *
Hm, ma gandeam la o chestie....
Sambata ma duc la Bacau sa-mi iau niste chestii pentru masina de la Alex_Cata. Printre altele vorbea si de un gratar, daca e vreme buna. Ce-ar fi sa-i facem o surpriza si sa mergem mai multi?

Din pacate nu putem, avem 2 examene sambata de la 11 si 14 sad.gif Precum si o nunta sambata seara.
FAR EASTERN
Eh, asta e.
Bafta, mila si pomana..... thumbsup.gif yes.gif si distractie placuta! band.gif beer.gif drunk.gif
StefanVVTi
Hoinarii, nu ma intereseaza, sambata vin cu voi la nunta...si vreau sa stau la masa nasului! Am zis!!! smile.gif)
Glumeam ... poate ne vedem duminica dimineata, macar de-un suculet...daca va treziti! tongue.gif
Hoinaritza
QUOTE (StefanVVTi @ Jun 3 2008, 01:27 PM) *
Hoinarii, nu ma intereseaza, sambata vin cu voi la nunta...si vreau sa stau la masa nasului! Am zis!!! smile.gif)
Glumeam ... poate ne vedem duminica dimineata, macar de-un suculet...daca va treziti! tongue.gif

Adjudecat!!! teehee.gif
Dai un semnal cand ajungi si facem pe dracu in sapte si ne vedem.
Hoinar
QUOTE (StefanVVTi @ Jun 3 2008, 01:27 PM) *
...si vreau sa stau la masa nasului! Am zis!!! smile.gif)
...


Nu-i problema smile.gif Numa' ca aia care stau la masa nasului o sa trebuiasca sa puna plicul mai dotat...asa ca nu veni cu buzunarele goale laugh.gif
Sigur ne vedem noi cumva wink.gif.
StefanVVTi
QUOTE (Hoinar @ Jun 3 2008, 03:42 PM) *
QUOTE (StefanVVTi @ Jun 3 2008, 01:27 PM) *
...si vreau sa stau la masa nasului! Am zis!!! smile.gif)
...


Nu-i problema smile.gif Numa' ca aia care stau la masa nasului o sa trebuiasca sa puna plicul mai dotat...asa ca nu veni cu buzunarele goale laugh.gif
Sigur ne vedem noi cumva wink.gif.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif Stati linistiti! Nu vreau sa va incurc programul, dar duminica dimineata o sa vrem o cafeluta cu totii! biggrin.gif
FAR EASTERN
Sambata ajung in Iasi!
Pay attention, cause you won't hear me commin' !

Hoinaritza
QUOTE (FAR EASTERN @ Jun 10 2008, 12:47 PM) *
Sambata ajung in Iasi!
Pay attention, cause you won't hear me commin' !

Sambata intre 9-13 nu suntem available. Avem examen de la 9 cu prezentare de proiect dupa examen verymad.gif Cand scapam ne vedem cu siguranta smile.gif
FAR EASTERN
ocheiu si
QUOTE
Bafta, mila si pomana..... thumbsup.gif yes.gif


l.e. felicitari pentru examenele luate!
Hoinaritza
QUOTE (FAR EASTERN @ Jun 10 2008, 01:25 PM) *
ocheiu si
QUOTE
Bafta, mila si pomana..... thumbsup.gif yes.gif


Multumim! Multumim! Urarea trecuta a prins foarte bine. Am luat ambele examene bunny.gif
alexkon24
auziti de ce nu va uitati si pe celalalt forum ca mai sunt si acolo oameni din iasi care vor sa iasa la intalnire.noi asa am facut , am contopit 2 forumuri si am iesit mai multi decat de obicei
FAR EASTERN
alexcon24, ai dreptate. Eu mai intru si pe dincolo.
Dar pe de alta parte vezi ca sunt colegi chiar aici, care nu prea sunt interesati....
alexkon24
la noi la timisoara in afara de mine , amp , ovidiudinutm toti sunt de pe celalalt forum
EOT
Se apropie 21-22 iulie , Danel , nu dai o sparla? confused.gif
Mei trecu anul si nici nu s-a mai auzit nimic de club....cum vine asta?
Hoinaritza
Ce liniste pe plaiurile Iesene... Ce faceti fratilor? Stati ascunsi la umbra? Sunteti in concedii?
Ne vedem la sfarsitul saptamanii?
Colonelu'
Caldura mare madam. Oamenii e ascunsi in cambuze, la racoare.

Dpdv al intalnirii, eu pot onora cu prezenta in principiu pe duminca, pt ca sambata e cam full. In caz de ceva, da-mi un semn pe mess si vedem ce pot face.
XofinB
Noi botezam weekendul asta ( ceva partial neprevazut incainte de concediu smile.gif ), asa ca nu prea avem cum
Hoinaritza
QUOTE (XofinB @ Jun 24 2008, 01:46 PM) *
Noi botezam weekendul asta ( ceva partial neprevazut incainte de concediu smile.gif ), asa ca nu prea avem cum

Sa va traiasca finul/fina si sa creasca mare si frumos/frumoasa. thumbsup.gif
XofinB
Finul, Multumim frumos
EOT
QUOTE (XofinB @ Jun 24 2008, 11:46 AM) *
Noi botezam weekendul asta ( ceva partial neprevazut incainte de concediu smile.gif ), asa ca nu prea avem cum

Pentru voi , ma bag eu ....numai sa am ce....produceti...produceti....
victoris
Exista un loc anume unde se organizeaza intalnirile astea? Parca m-as baga si eu in club.
Hoinaritza
QUOTE (victoris @ Jun 25 2008, 07:33 AM) *
Exista un loc anume unde se organizeaza intalnirile astea? Parca m-as baga si eu in club.

Victor, chiar vroiam sa te intreb daca nu vii si tu. biggrin.gif Ai fost mai rapid tongue.gif
Inca nu am stabilit un loc deocamdata. Intalnirile ce le-am avut cu forumistii ce au venit la Iasi cu diverse treburi au avut ca punct de reper reprezentanta Toyota. Nu e un punct fix, putem sa ne vedem oriunde. Astept propuneri pana vineri ca sa stim si noi cum ne organizam timpul. Adica o punem de o intalneala sau nu?

EOT... n-ai mai dat de mult pe aici... l-am vazut de multe ori pe Yarisica al tau parcat frumos in fata scarii, dar eram in treacat si n-am avut timp sa te sunam sa mai iesim la o bere.
Sotul/sotia/copiii sunt bineveniti. Poate ne organizam pe loc si facem si un gratarel... avem toate ustensilele la indemana... numai timpul sa tina cu noi.
Hoinaritza
So... se apropie sambata... si duminica... cum ramane? Ne vedem undeva prin targul Iasi-ului?
EOT
mei, omu intra greu ca e prins cu multe!
Am o casa la care ma chinui sinu prea e timp.
folositi telefonul sau yahoo , lasat prostiile cu bleumarine si maro ;;))
Astept sa vad ce ziceti
see ya
Hoinaritza
QUOTE (EOT @ Jun 27 2008, 05:47 PM) *
mei, omu intra greu ca e prins cu multe!
Am o casa la care ma chinui sinu prea e timp.
folositi telefonul sau yahoo , lasat prostiile cu bleumarine si maro ;;))
Astept sa vad ce ziceti
see ya

Numai tu? Restul unde sunt? sad.gif
Hoinaritza
Mai ce liniste si pace e in zona asta... Am vorbit cu unul din iesenii prezenti pe un alt forum totoyst si ne gandiram noi asa ca ar fi cazul sa facem o adunare maine seara la orele 20 in fatza la Palat. Se pare ca va veni si XofinB... inca nu e sigur. Poate va starnesc interesul spunandu-va ca omul are o supra smile.gif (nu Xofin)
Ar fi interesant sa il cunoastem si pe victoris... Asteptam raspunsurile voastre.
victoris
QUOTE (Hoinaritza @ Aug 27 2008, 05:36 AM) *
Mai ce liniste si pace e in zona asta... Am vorbit cu unul din iesenii prezenti pe un alt forum totoyst si ne gandiram noi asa ca ar fi cazul sa facem o adunare maine seara la orele 20 in fatza la Palat. Se pare ca va veni si XofinB... inca nu e sigur. Poate va starnesc interesul spunandu-va ca omul are o supra smile.gif (nu Xofin)
Ar fi interesant sa il cunoastem si pe victoris... Asteptam raspunsurile voastre.

biggrin.gif ma umfla mandria. Nu cred ca se poate maine seara. Maine se anunta soacra mea in vizita asa ca trebuie sa fiu super casnic. Multumesc oricum de invitatie, sper sa o pot onora cu proxima ocazie.
Hoinaritza
QUOTE (victoris @ Aug 27 2008, 01:23 PM) *
biggrin.gif ma umfla mandria. Nu cred ca se poate maine seara. Maine se anunta soacra mea in vizita asa ca trebuie sa fiu super casnic. Multumesc oricum de invitatie, sper sa o pot onora cu proxima ocazie.


Ce ma amuza chestiile astea cu soacrele teehee.gif Si e atat de raspandita... Nu zic ca la noi ar fi altfel ca as fi o mare mincinoasa tongue.gif
Atunci mai incercam o intalnire sambata pe 5 septembrie. Poate ne adunam mai multi.
Oricum cine vrea sa vina maine seara e binevenit.
Hoinaritza
Mai punem de o intalneala pe 5 septembrie? Cine se anunta?
Tiberiu61940
Autluku' meu zice ca pe 5 septembrie e Sfinta Vineri, nu simbata...
Hoinaritza
QUOTE (Tiberiu61940 @ Sep 2 2008, 12:25 PM) *
Autluku' meu zice ca pe 5 septembrie e Sfinta Vineri, nu simbata...


Detii rezon biggrin.gif my mistake. Rectific: pe 6 septembrie... sa zicem orele 19
Hoinaritza
Lumeeee.... nu se anunta nimeni? Iesim la o bere, un suc? Sau stam in casa ca pensionarii?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.