Help - Search - Members - Calendar
Full Version: La multi ani stimate Moderator...
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Lexy
La multi ani stimatului nostru Moderator Costache yes.gif ! Multa sanatate calutilor de sub capota devil.gif si multi km fara peripetii !Si sa nu te schimbi pe masura ce imbatranesti laugh.gif !!!

Si nu in ultimul rand La multi ani tuturor sarbatoritilor de astazi (toyotisti si nu numai)!!

Distractie maxima la toata lumea !
FAR EASTERN
band.gif drunk.gif beer.gif banana.gif beer.gif drunk.gif band.gif
AMP
Si io,si io....ma alatur celor ce azi le canta lui Costache si leroux de ziua de nume MULTI ANI TRAIASCA.... thumbsup.gif
Mariustom
Vă înțeleg ... dragostea față de al vostru moderator, dar există un topic anume pentru urări de zile de naștere și/sau onomastice.

Haideți să nu creăm un motiv în plus de dezbinare între posesorii de ... Toyota (de ex. whistling.gif ) și restul membrilor.
Părerea mea ...

Credeți că greșesc ?

PS: a nu se înțelege că am ceva contra lui Costache sau a voastră unsure.gif



ninja.gif
vio
LA MULTI ANI!!!! sorcerer.gif drunk.gif drunk.gif drunk.gif beer.gif beer.gif band.gif band.gif
DAN
LMA COSTACHE!
LMA MIE!..tongue.gif
R_A_D_U
La Multi Ani Elena! wink.gif
Lexy
PS: La Costache se pun urarile la patrat ca este si ziua de nastere teehee.gif !
Legionaru'
La multi ani Costache!
Mariustom
Beeeeeeeeeeeyyyyyy, voi îmi faceți în ciudă ??? tongue.gif biggrin.gif
Sau îmi "verificați" nervii whistling.gif rolleyes.gif



ninja.gif
Hoinar
QUOTE (Mariustom @ May 21 2008, 01:00 PM) *
...


muta si tu posturile astea in topicul de dat cu capu dupa ce vede Costantin topicul smile.gif
si nu te enerva...ca faci riduri tongue.gif
OCTAN_95
Hoinare, cred ca te paste ceva !!!
_Constantin_
Multumesc frumos prieteni.

Eu nu pot muta mesajele deci daca poate cineva sa ma ajute ... beer.gif thumbsup.gif
Mariustom
CITAT(Mariustom @ May 21 2008, 10:07 AM) *
Vă înțeleg ... dragostea față de al vostru moderator, dar există un topic anume pentru urări de zile de naștere și/sau onomastice.

CITAT(Hoinar @ May 21 2008, 01:17 PM) *
CITAT(Mariustom @ May 21 2008, 01:00 PM) *
...


muta si tu posturile astea in topicul de dat cu capu dupa ce vede Costantin topicul smile.gif
si nu te enerva...ca faci riduri tongue.gif

Cred că citești numai ce vrei tu tongue.gif
Cred că sunt destul de explicit: acest topic e în paralel cu altul, cu același subiect.
Și, din păcate, nu e singurul confused.gif

Probabil voi uni cele 2 topicuri mai târziu.

@ Ovidiu: lasă-l că nu e vorba de "păscut", cred că voi face ca cel de aici: http://www.youtube.com/watch?v=VgGcpF-0suQ...feature=related Zici c-o fost Funar la volan iar celălalt ungur (iertați-mi cinismul)
Doamne ferește !!!


PS: Costache, le mut eu dar și așa ești dator rău whistling.gif



ninja.gif
Hoinar
QUOTE (Mariustom @ May 21 2008, 01:34 PM) *
...
Cred că citești numai ce vrei tu tongue.gif
Cred că sunt destul de explicit: acest topic e în paralel cu altul, cu același subiect.
Și, din păcate, nu e singurul confused.gif

Probabil voi uni cele 2 topicuri mai târziu.
...

Am inteles ca mai exista un topic paralel, dar ma gandeam sa nu-l muti pana nu vede si Constantin surpriza inceputa de Lexy smile.gif. Iar dupa aia se poate muta in topicul nostru cu aberatii tongue.gif.

QUOTE (Mariustom @ May 21 2008, 01:34 PM) *
...
@ Ovidiu: lasă-l că nu e vorba de "păscut", cred că voi face ca cel de aici: http://www.youtube.com/watch?v=VgGcpF-0suQ...feature=related Zici c-o fost Funar la volan iar celălalt ungur (iertați-mi cinismul)
Doamne ferește !!!
...

laugh.gif laugh.gif laugh.gif atunci sper ca ai senzori de parcare cu goarna de camion ca macar sa-ti sparga urechile daca vrei sa ma calci tongue.gif.
OCTAN_95
Mariustom, sunt shocat de-a dreptul, am revazut imaginile de cateva ori.

Incerc sa trec pe gluma; in felul acesta sa nu te "calce" musafirii de onomastica.
mike.omega
Inca odata LMA Costache, sa ne traiesti!

Si cum va ziceam, topic closed smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.