Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Bord Espero
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Daewoo
daewoo_espero_turbo
am un espero din 98 , pe care l-am achizitionat acu cateva luni..............in zona de sus a bordului am observat un fel de arsura pe acel cauciuc cu care este imbracat bordul..............imi puteti spune de unde provin aceste arsuri,tinand cont ca am vazut multe in situatia asta! deci nu poate fi vorba de un singur caz !..................astept pareri unsure.gif
Cristi32424
QUOTE (daewoo_espero_turbo @ Apr 22 2008, 12:23 AM) *
am un espero din 98 , pe care l-am achizitionat acu cateva luni..............in zona de sus a bordului am observat un fel de arsura pe acel cauciuc cu care este imbracat bordul..............imi puteti spune de unde provin aceste arsuri,tinand cont ca am vazut multe in situatia asta! deci nu poate fi vorba de un singur caz !..................astept pareri unsure.gif


S-ar putea sa fie doar patina timpului si influenta soarelui altceva nu vad ce ar putea fi!
Marius*
Este o problema generala la Espero. Cauza, este materialul din care este confectionata plansa de bord.
Singura rezolvare este inlocuirea acesteia.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.