Help - Search - Members - Calendar
Full Version: AUDI A6 2007 2.7TDI A7 Multitronic
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi > A6/Allroad
PAJERO LWB INSTNAV AT
Care ar fi pretul corect pentru A6 2.7 TDI A7Multitronic , 26.000 km , aprilie 2007 , echipament suplimentar : xenon , hands free cu bluetooth , bord computer color cu Check control , MMI , park sistem spate , cruise control , oglinzi rabatabile electric , si sistem antiorbire automat inclusiv oglinda interioara , cutii depozitare sub scaunele fata , piele Volterra , volan multifunctional , cotiera centrala fata / spate , pachet lumini , /optic , scaune incalzite fata , Quarzgrau ... pret lista CIP 44.731 EURO ??? multumesc anticipat
cod
Daca vrei sa-l vinzi repede, iti dau eu 10k pe el (sau la schimb cu Ibiza) wink.gif . Nu de alta, dar atat am acum.
FAR EASTERN
PAJERO... ai pretul de nou? (2007)

Undeva pe la 36000.

sorry, nu vazusem pretul de lista. in cazul asta 39.811 euro.
klm
Ala e pret de asigurare, Far wink.gif, pretul de piata difera.
FAR EASTERN
Si nu e pretul REAL? Ca nu poti sa dai exact un pret de piata...
Asta poate fi orientativ.
PAJERO LWB INSTNAV AT
salut

Am gasit client pt A6 - 35.000 euro + tva , imi pare un pret corect iar clientul foarte multumit.
Oricum merci de sfaturi tuturor.

cu stima multa


PS : Pajero , il am din octombrie 2007 0 km .
PAJERO LWB INSTNAV AT
QUOTE (FAR EASTERN @ Apr 17 2008, 12:14 PM) *
Si nu e pretul REAL? Ca nu poti sa dai exact un pret de piata...
Asta poate fi orientativ.



Pretul real a fost 42.000 euro + tva diferenta a insemnat discount-ul primit de la dealer in plus am beneficiat de o promotie facuta de reprezentanta ce a inclus cateva echipamente suplimentare
klm
CITAT(FAR EASTERN @ Apr 17 2008, 02:14 PM) *
Si nu e pretul REAL? Ca nu poti sa dai exact un pret de piata...
Asta poate fi orientativ.

Uite-te in Schwake si vezi ce diferente sunt intre preturile de asigurare si preturile reale.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.