Help - Search - Members - Calendar
Full Version: key code
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
geos
salut. am scos bateria si imi cere codul pt cd. am seria lui.poate cineva sa ma ajute cineva sa gasesc codul?. multumesc
geos
QUOTE (geos @ Apr 15 2008, 05:47 PM) *
salut. am scos bateria si imi cere codul pt cd. am seria lui.poate cineva sa ma ajute cineva sa gasesc codul?. multumesc

ford fiesta 2003
Potzocul
salut! ce trebuie sa faci:
mergi la un service audio si ii rogi pe baietii de acolo sa iti dea jos playerul. (platesti si tu un suc ceva)
dupa ce e dat jos, pe lateral (teoretic pe lateral) vei gasi o serie care incepe cu Wxxxxx
notezi acea serie pe o hartie si postezi aici seria respectiva
iti trimit eu pm cu codul pt player.
Potzocul
scuze! nu am vazut ca ai seria!
posteaza seria si iti dau codul!
ToRnada
cat de legala e chestia asta???
daca e furat cd-ul si el zice ca a scos bateria???

glumeam....... thumbsup.gif
Potzocule....de unde afli tu codurile??? din curiozitate

Bafta
Mariustom
Tornada, să-ți fie rușine verymad.gif
"Dincolo" e un program de generat codul "sculei" funcție de seria ce începe cu M rolleyes.gif


Deci Geos, postează seria aparatului iar Potzocul sau eu îți vom trimite pe privat codul.



ninja.gif
DRAGOS
Marius, nu crei c-ar fi bine ca si el sa il dea pe privat whistling.gif

Nu de alta..da poate nu numa voi aveti acces la programelu ala... ninja.gif

Zic si io geek.gif
Mariustom
Dragoș, Geos poate face cum dorește whistling.gif Doar să scrie/trimite seria aia odată pinch.gif

Dar e bine și cum zici tu rolleyes.gif biggrin.gif
thumbsup.gif


ninja.gif
G e o r g e
si asa se rezolva cu cass urile furate ... misto treaba
ToRnada
Baieti...CALM nu mai tineti la glume??

parca am scris si:: "glumesc"...sau nu ati tinut cont

deci nu are de ce sa imi fie rusine Mariustom

geos nu crezi ca puteai rezolva problema cu un PM , fara sa mai deschizi un topic?!?!?!?

P.S.: Mariustom te-ai mai gandit la propunerea mea din PM sau nu ai primit mesajul...in legatura cu clasificarea forumului FORD in Subforumuri ca la Pejo sau citroen thumbsup.gif

Respect
ToRnada
G e o r g e
nu de alta , dar intra cineva si primul mesaj cere un cod la un casteofon ... bai nene chiar unii sunt nascuti azi ... ca ieri e mult zis .
ToRnada
CITAT(G e o r g e @ Apr 16 2008, 09:06 AM) *
nu de alta , dar intra cineva si primul mesaj cere un cod la un casteofon ... bai nene chiar unii sunt nascuti azi ... ca ieri e mult zis .


good point george...asta ziceam si yo

dar unii ....."nu, e Batman , e Batman"
...asta daca va mai amintiti reclama cu calugarul aruncat din turla bisericii de 2 nebuni teehee.gif
DRAGOS
George...la asta m-am gandit si eu in prima faza...

Dar, daca deja aici exista 2 persoane care au acces la coduri ce te face sa crezi ca niste hoti care stiu ce fac nu pot avea acces la ele? Ala care fura casetofoane stie exact unde sa se duca si ce sa faca cu ele. smile.gif
Mariustom
CITAT(ToRnada @ Apr 16 2008, 10:04 AM) *
deci nu are de ce sa imi fie rusine Mariustom

geos nu crezi ca puteai rezolva problema cu un PM , fara sa mai deschizi un topic?!?!?!?

P.S.: Mariustom te-ai mai gandit la propunerea mea din PM sau nu ai primit mesajul...in legatura cu clasificarea forumului FORD in Subforumuri ca la Pejo sau citroen thumbsup.gif

Respect
ToRnada

Tornada, când am zis "să-ți fie rușine" mă refeream la faptul că nu știi de programul pt aflarea codului la Ford, nu la altceva wink.gif
Nu, nu știu să fi primit mesajul tău despre așa ceva, dar, în limita timpului, voi încerca să clasific aria Ford rolleyes.gif


@George, teoretic ai dreptate, dar dacă aș sta să mă gândesc la toți ce postează și cer ceva pe forum dacă ascund ceva sau nu înseamnă că acest forum nu-și mai are rolul și scopul primordial de a ne ajuta între noi.
Nici mie nu mi-ar conveni ca cineva să-mi fure aparatul din mașină, dar dacă cineva o face, are și alte mijloace de a afla codul, nu doar de pe forumul nostru wink.gif

Și, apropo, cine a închis acest topic ? unsure.gif
G e o r g e
eu l-am inchis ... nu mi se pare ok , ai o problema cu masina , te duci la reprezentanta si se rezolva .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.