Help - Search - Members - Calendar
Full Version: o parere
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Nissan
toiaeddy
mai fratilor si oameni buni eu scriu romaneste si voi intelegeti poloponeza chiar aveti nevoie de traducator din romana in romana.
1. Am o masina Nissan Almera an fabricatie 2005
2. Cumparata in martie 2006
3. Am parcurs pana in luna martie anul acesta(2008) 11.000 Km.

INTREBARE
UN SCHIMB DE ULEI SE FACE LA 1 AN DE ZILE SAU LA 10.000 KM.

P.S. Sa nu-mi spuneti sa mai uit in cartea tehnica a masini ca ma impusc fratilor.
Arheopterix
NU am inteles nimic.
spata2008
vorbeste romaneste, mai frate ..... tac, pac .... pac, pac smile.gif
Mariustom
Hai că încerc eu o traducere în română biggrin.gif

Dragi colegi de forum, dacă există printre voi posesori de nissan almera din 2005 îi rog să-și spună părerea despre următoarea situație: dealerul de la care am cumpărat mașina mi-a zis că prima revizie (și schimb de ulei) se face la 1 an sau la 10.000 km. Anul acesta s-au împlinit 2 ani de când am cumpărat mașina (în martie 2006 cumpărând-o). Acum un an am fost la ei și mi-au făcut schimbul, anul ăsta la fel, acum voi ce ziceți, o fi bine cum zic ei sau ei zic rău ???
Căci unul de la acea firmă mi-a zis că la ce bine e întreținută parcă ar cumpăra-o. Ce ziceți, vorbea serios sau făcea mișto de mine ???
Aștept părerile voastre rolleyes.gif


Ce ziceți, am reușit ?! Sau sunt ... departe whistling.gif


ninja.gif
Arheopterix
MAriustom,
Sunt gata de azil,nu mai inteleg nimic.
Sau merg din nou la cursul primar.....
spata2008
bravo Mariuse!
cred ca 99,9% ai reusit.

acum, sa-i raspund fratelui Edy..... mecanicul a facut misto, parerea mea .... hac ....
daca te-ai fi uitat la privirea lui, cand a zis asa ceva, sigur era precum cea a motanului din poza lu' Marius.
hoooold your horses ...... eddy!!
AlexRe
M-a facut praf cu exprimarea lui ... nu am inteles nimic!
Multumim Marius pentru traducere thumbsup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.