Help - Search - Members - Calendar
Full Version: stergere membri inactivi
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
ToRnada
deschid topicul "stergere membri inactivi" pentru ca am ramas uimit cati membri "fictivi" sunt.
ma refer la membrii care nu au mai intrat deloc in 2007-2008 si au o postare sau nici una.
e vorba de 90.000 de astfel de membri care nu cred ca mai are rost sa ii tinem in "arhiva"
membri de seama care gen -, sau --2, sau #.... (si lista poate continua) nu isi merita locul printre membri.
sau ii tinem doar ca numar sa zica lumea: "ce multi suntem" ninja.gif
thumbsup.gif
Respect
ToRnada
cristsib
De acord dar ce insemna "inactivi"? Un an, doi, trei?
ToRnada
CITAT(cristsib @ Apr 3 2008, 12:12 PM) *
De acord dar ce insemna "inactivi"? Un an, doi, trei?


Cei 90.000 despre care ziceam sunt inactivi din 31.12.2006. Adica dupa data asta nu au mai intrai de loc.
Laurentiu_007
Mi se pare corect
mike.omega
Imi pare rau ca va dezamagesc dar exista persoane care au competenta de a face acest lucru, sau de a lua astfel de decizii. Nu ne priveste pe noi wink.gif
ToRnada
cine si de ce a inchis topicul despre stergerea membrilor inactivi???

nu avem dreptul la opinii sau la explicatii MIKE?? omega,beta,alfa..... blink.gif wacko.gif unsure.gif bicycle.gif starwars.gif
mike.omega
N-am fost destul de clar?! huh.gif
ToRnada
CITAT(mike.omega @ Apr 3 2008, 02:44 PM) *
N-am fost destul de clar?! huh.gif


NU!!!

P.S. da rapid mai esti thumbsup.gif
mike.omega
Reiau!
Decizia in legatura cu baza de date este a propietarilor(site-ului/forumului) deci nu vad rostul acestei discutii smile.gif

Eu te pot obliga pe tine sa-ti stergi mesajele din inbox de la e-mail? Cam asa e si situatia asta biggrin.gif
ToRnada
CITAT(mike.omega @ Apr 3 2008, 02:49 PM) *
Reiau!
Decizia in legatura cu baza de date este a propietarilor(site-ului/forumului) deci nu vad rostul acestei discutii smile.gif

Eu te pot obliga pe tine sa-ti stergi mesajele din inbox de la e-mail? Cam asa e si situatia asta biggrin.gif


ok
daca voi vreti sa aveti o arhiva plina.....it's your call

P.S.: ai acordul meu sa stergi aceste doua topicuri pe care le-am deschis pe tema asta yes.gif

over and out
mike.omega
OK, o sa le unesc totusi smile.gif In caz de se gaseste alt membru sa intrebe biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.