Help - Search - Members - Calendar
Full Version: carte tehnica ford fiesta 1.4 tdci 2002 duratorq
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
kissyulescu
as ruga pe cei care detin o carte tehnica pt ford fiesta 1.4 tdci din 2002 duratorq in format electronic sa mi-o trimita la kissyulescu@gmail.com evident si conditiile de plata, de preferinta sa fie in limba romana (exclus germana)
Mariustom
Ai mail de la mine wink.gif
thumbsup.gif


ninja.gif
roji
QUOTE (Mariustom @ Apr 22 2008, 05:31 PM) *
Ai mail de la mine wink.gif
thumbsup.gif


ninja.gif


As putea avea si eu cartea ? Sau info ? Unde se poate gasi ?

Merci
shiftl0ck
QUOTE (Mariustom @ Apr 22 2008, 03:31 PM) *
Ai mail de la mine wink.gif
thumbsup.gif


ninja.gif

salut! te-as ruga mult mult mult de tot sa imi trimiti si mie urgent un mail cu cartea tehnica...am schimbat un motor si am probleme la montarea distributiei asa ca as avea mare nevoie de acest manual cat mai urgent....itzi multumesc mult de tot anticipat
Mariustom
Salut

Îmi cer scuze, în primul rând, că acum îți răspund, dar am lipsit până azi de pe net și implicit forum.
În al 2-lea rând, bine ai venit pe forum thumbsup.gif
În al 3-lea rând, cu toate că de la postarea mesajului până acum nu ai mai intrat pe forum, e posibil să-ți fi rezolvat problema între timp.
Dacă nu și oricum, dacă dorești să primești un mail e bine ca ori să-ți treci ID-ul în profil ori să-l trimiți mp, căci n-am pile pe la rudele lui Mama Omida whistling.gif și nici puteri extrasenzoriale nu am rolleyes.gif Sau încă nu am aflat wink.gif


ninja.gif
lucky_l
Mariustom,

Multumesc si eu pentru cartea tehnica, este de un real ajutor! yes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.